.vychytávky roku 2010

Každý rok prichádzajú nové skúsenosti, zážitky, ľudia a vecičky ktoré nás skrátka dostanú do svojich osídel, až začneme rozmýšľať ako sme bez nich mohli doteraz žiť. Tento sa už chýli ku koncu a preto by som vám chcela predstaviť moje  tohtoročné objavy. Tak sa príjemne usadte lebo toto je môj najdlhší post 🙂 

Diár Moleskine
Uplynulý rok som svoje plány zaznamenávala do diáru legendárnej značky Moleskine a tak som sa zaradila medzi používateľov akými boli Oscar Wilde, Vincent Van Gogh, Pablo Picasso, Ernest Hemingway alebo Henri Matisse. Tento rok mi nejak nezvýšili financie /diár v elle ho nachvíľu nahradí/ ale dúfam, že ten ďaľší bude opäť mojim každodenným sprievodcom. TU si môžete vytlačiť  moleskine Wise Dice pre potešenie seba a druhých.


Rezonation
V máji tohto roku vznikla udalosť zameraná na elektronickú hudbu a pozdvihujúca pártyživot v Nitre. Som malým prvkom organizačného Rezonation týmu, robím plagáty a také všeličo. Najbližšie sa môžte prísť pozrieť ako to bude rezonovať 26.februára v Novej Pekárni.

Bonpari premium
Objavila som ich náhodou, sú najlepšie s 50% podielom ovocnej šťavy. Na koniec si vždy nechávam čučoriedky tie sú najmňami.


Nokia E71
Môj malý zlatý mobil ma opustil a musela som ho nahradiť rovnako pekným, čiernym, funkčným a hlavne nedotykovým! kamarátom z fínska. Už dlho som pokukávala po tomto, a veru nesklamal. Aj sama nokia tvrdí, že to je najlepší telefón ktorý kedy vydali. Nerozumiem blackberry mánii.

Zenit E
V poslednej dobe sa neuveriteľne rozmohlo fotenie na analógové foťáky. Lomo sú prístupné širokej verejnosti, a fungujú typom odfoť čokoľvek a vyzerá to štýlovo. Moja láska však vzplanula k tomuto starému zenitu /a mojej už nefunkčnej Praktice, ktorá leží za ním/, a odvtedy necvakám len tak bez rozmyslu. všetky tie krúžky a číselká ma tak bavia!


Kozmetika JustSwiss
K tejto kozmetike ma priviedla moja úžasná kozmetička Erika, je úplne prírodná a rovnako prírodne voňavá, netestovaná na zvieratách a krémovala by som sa najradšej od rána do večera. Môžte si ju pozrieť TU . Mandľové mlieko skvelé na odličovanie a rovnako na ošetrenie suchej pokožky, o kréme nehovoriac.


Grape festival
Je nový dôvod prečo sa teším na leto. K Pohode pribudol nový kvalitný multižánrový festival, vďaka ktorému som tento rok videla Royksopp, Robots in disguise a Parov stelar. Som megafan pohody, a teraz aj grejpu.

Tekutá linka na oči
Kto iný ako masterka očných liniek ma mohol priviesť na správnu cestu. prvý krát mi ich švihom svojej nežnej ruky na dovolenke vé spravila.Thassos
Táto dovolenka ma psychicky poznačila, chcela by som aby nikdy neskončila. Gyros ooh gyros!
Nová jedáleň na “átriákoch”
Rozhodne ju musím spropagovať lebo tam super zdravo, a chutne varia. Vyzerá to tam veľmi štýlovo, univerzitne a bohužiaľ neslovensky ale zahranične. Nevadí mi previezť sa preplnenou 39-tkou do mlynskej a vyšliapať si ten kopec. Mňamíí vždy necháme prázdne taniere!Blogger.com
A na záver samozrejme objavenie bloggeru, založenie jedného blogu, ktorý ma teší, vďaka všetkým vám ktorý ho sledujete a komentujete 🙂 Medzi moje obľúbené patria nielen blogy na ktoré si môžete kliknúť tu vpravo na boku ale tiež AGNES AND LUKE, Lindin WEEKJOURNAL, Aničkin CRIMEWAVEtonbogirl a vlastne úplne veľa veľa ďaľších.
parov stelar

Comments (19)

 1. krásný rok :)) a ten nový přeji ještě lepší!

 2. ooo super!!!
  inak ten zenit to sa mášš!!!

 3. jee, tohle je hlavně ten nejvychytanější článek roku! super, super!

  na Grapeu bylo nejlíp, hlavně ta indická kuchyně yum yum 😀

 4. oh tie tvoje fotky su skvele! 🙂

 5. Tak to vememe popořadě:

  1) skvělý článek, textem, fotkami, skvěle jsi to celé pojala
  2) pořád se snažím Moleskine odolat! A letos se mi to zase podařilo 😀
  3) mám jistou potřebu hned teď vstát a jít hledat do obchodu ty bonpari, protože gumové já můžu!
  4) podobné je to s tou kosmetikou, musím to prozkoumat! 😀
  5) vynález tekutých linek je hodný nobelovky
  6) tím, že se ti líbil Thassos sis mě získala ještě víc, protože Řecko je moje země zaslíbená 🙂
  7) už to začíná být moc dlouhé – takže velmi děkuju za zmínku, hrozně mě to potěšilo !! :))

 6. Lovin' your post..sooo cool! And your diary is amazzzzing! Love the vibe of your blog! You are gorgeous too! Have a RAD NYE!
  kisses
  xoThe Beckerman Girls

  http://www.BeckermanBitePlate.com

 7. milujem takéto články! 🙂

 8. Moleskin se mi tenhle rok také vyhnul,ale příští ho zajisté ulovím!

 9. supr drupr babô!!
  a tu nasu tassosovu fotku lubim!

 10. krásný článek, přesně moje gusto, mám chuť na ty bonpari a vlastně i na moleskine=D

 11. Just má perfektní eukalyptový sprej, který je snad na všechno 😀 aj na to, když ti nic není.

  A já raději Paperblanks 😀 (neustálé hádky – moleskine vs. paperblanks)

 12. Jéj, babô, super článoček.

  Moleskine som mala jeden rok, ale pripadal mi kapánek fádny a nenápaditý. Radšej siahnem po niečom čo má farby alebo nápad. Pre tento rok siahnem po Andy Warhol collection tak sa celkom vytešujem. Ale zase chápem fandov Moleskine.. jednoduchosť a funkčnosť nadovšetko.

  Tie plagáty Rezonation sú dobré! Šikula si!

  Zenit a gyros sú úplne najvác!

  KISS KISS BANG BANG

 13. milujem Moleskine! vyborny post 🙂
  xx

  lesimple.sk

 14. jeej, až teď jsem si všimla odkazu na můj blog, jsem hrozná! díky díky díky díky! .)))

 15. 🙂 sa prave usmievam od ucha k uchu. super post, moleskin, grecko, pohodu (a hadam coskoro aj grape), fotak na film (krasna foto!) a bloger zdielam, plagaty sa lubia! a velikanske vdaka za spomenutie, radost po plafon :-)))

 16. teším sa že vás teším 🙂
  keď ja Vás tak rada rada!

 17. Taky bych potřebovala nějaký nedotykový mobil. Rozčiluje mě neustále opatlaný displej. A taky bych potřebovala tvoji tvář krasotinko 🙂

 18. jéééé, nerob reklamu jedálni na átriakoch 😀 lebo ak tam bude chodiť ešte viac ľudí a budú dlhšie rady… a ja sa znova nedostanem k obedu… umriem od hladu 😀

  ale ináč fakt, konečne niečo na úrovni… pre študentov… ešte také 2 jedálne a budú eliminované aj tie nekonečné rady 🙂

 19. hi! just found your blog, these pics are awesome!
  really nice blog!
  i followed(: do you want to follow mine?

  x zoé – lightningfactory.blogspot.com –

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *