20101128

.večer

pravdepodobne budem hore celú noc, lebo som lenivá a nechce sa mi robiť veci do školy. ráno idem do bratislavy nechce sa mi ! vôbec ! určite budem meškať lebo napadá veľa snehu, neprídem na čas angličtinu, kevin sa bude čudovať a budem unavená nervózna a bude mi zima.na ateliéri ma zase niekto nahnevá svojou ľahostajnosťou...potom budem kresliť graf preslnenia pre dátum môjho narodenia potom prejde utorok potom prejde streda potom pôjdem na vianočné trhy a na beániu a potom sa vyspím odovzdám tézetbé a pôjdem domov a zase sa mi nebude chcieť celý víkend nič robiť...ah a tak dokola.
mess me
polyvore ma ničí, hlavne keď mám na niečom pracovať.
vpravo veci vysnívané vľavo moje majetky

môj asi posledný výber historických fotiek

áno áno priznávam sa som obyčajný lajdácky bloger, ktorý nestíha prispievať ničím. veľmi ma to mrzí, lebo nápadov aj zjavov by bolo veľa, ale teraz silno makám do školy, a keď už sa konečne pristihnem pri tom že ááh mohla by som sa cvaknúť na blog tak ma nemá kto alebo čo odfotiť. Ja vám sľubujem ža sa to napraví. tento týždeň sa chystám na beánku tak určite bude nejaký fotoreport. Úpenlivo premýšľam do čoho sa odieť aby som mohla ešte pred tým popunčovávať na vianočných trhoch, na ktoré sa konečne môžem vydať/moje svedomie mi zakazuje ísť na vianočné trhy už v novembri, takže 1.december je na to ako stvorený, stromčeky svetielka plno ľudí wueeej/. Zatiaľ mám iba slabo izolačné varianty, a bude mnou musieť prejsť veľa teplých nápojov aby som to v sukničke zvládla.  

tak a tu sú sľubované fotky z čias dávno minulých snáď sa budú páčiť.


 ja som malá vločka červené mám ústočká

20101126

moje dnešné pobúrenie (h&m CtrlC CtrlV gate)

Na tejto fotke (od drahej Alex) mám na sebe košeľošaty z minuloročnej jesennej kolekcie h&m  
už viac ako rok visia v mojej skrini a sú mojim obľúbeným odevom preto ma dnes neuveriteľne prekvapilo, až mi oči z jamiek vypadli že som našla úplne úplne rovnaký kúsok v gate ale úplne úplne najúplne!

.týždeň

Tento týždeň je chvalabohu za mnou, a opäť som doma z nervydrásajúcej Bratislavy. Škola ma ničí, následkom toho ja ničím svoje okolie, rozhodne to nerobí dobrotu. V utorok som sa rozbehla na samopúť po sekáčoch, bolo veľa dobrého, ale ulovila som si len dve veci. V tomto okamihu aj banujem že som si toho nevzala viac. Kapacita mojej skrine je takmer naplnená, a to ma núti hovoriť rozmarným veciam rázne nie! 

Samozrejme ma neobišlo ani utorkové Lanvinovanie, ale keď neprší tak aspoň kvapká a mám na pamiatku aspoň plátenku s kvietkom. Tých pár okuliarov bolo nehrázne málo! Ja som mala zálusk na tie v pánskom lenže, vrch otvárali o 15 minút neskôr. Drahému ich vyfúkli rovno pred nosom. Sú mi súdené nejaké krajšie a lepšie:-)

očernený sen na sekáčovom body ktoré som nechala napospas osudu. Nenadávať!(vé)

20101120

som najväčší dinosaurológ !

Preto sa vám v tento sobotný večer chystám predstaviť svoju dinosauriu rodinku. Lásku k nim prechovávam už dlho, ale môj posledný DIY kus ich korunoval za pánov mojej bižutérie. Dokopy sú štyria ale ten štvrtý sa špacíruje, a nie je doma. Inak som strašne zlý bloger lebo musím byť podnecovaná inými na zdieľanie svojich výtvorov.

T-Rex yeah! keď niekomu kríže nerežú

MmmHmm

20101119

kam kam kam ísť?

Dopísala som seminárku, neviem čo so sebou, tak si plánujem pozitívne body budúcnosti, keď sa opäť premením z degenerovaného neľudského architektonického asociála  na kultúrne žijúceho človeka človeka! Preto pozývam aj vás horsa šupsa, nielen na vianočné trhy chodiť ale spraviť si pekný kultúrne výživný mesiac. 

 Beánia Architektov je najlepšia beánia široko ďaleko pretože ako staré známe príslovie hovorí Architects study hard. party even harder! 

nórsky výskumník

Dnes som bola donútená ísť v hnusnom upršanom počasí opäť na hrad, kvôli seminárke z dejín architektúry. Hnevám sa lebo celý týždeň chodím v sukničkách a šatičkách, a dnes keď ma môj drahý konečne mohol odfotiť tak mám zase rifle, nuda. Nedbám, je v nich superpohodlne.

Po dlhom čase som konečne vymenila čižmy za oxfordky, ktoré si nehorázne "šanujem". Už by som ich mala dobrovoľne zničiť a zaobstarať si nové, ale zatiaľ som nemala vôbec šťastie na nejaké ktoré by mi ich plnohodnotne nahradili.

Teraz sa teším na budúci týždeň, dúfam že ma textil house mnohonásobne obšťastní za symbolickú cenu. V pláne je "druháruka" tour. Tento víkend ma čaká kopa práce, takže sa maximálne zmohnem na nejaký malý odveci post.

Ďakujem Vám všetkým za (pre)nasledovanie, teší ma, baví ma čítať vaše reakcie, veru veru ženie to vpred.

dáždnik mrzák

20101116

ou.

Práve som zistila že vôbec nestíham nazbierať materiál na pekný víkendový post.
Dnes idem snáď niekde pártyžiť, zajtra robiť ateliér, seminárky, uf uf nechce sa mi nič veru.
Hlavne nemám to malé zariadenie na zachytávanie môjho seba ja, takže súhrn týždňa tento týždeň skrátka nebude.
Tak pre vás len nejaká moja dnešná vysiaca vysoká zver.


nie, nie je tu nič viac schované, iba pesnička.

20101114

dôležité upozornenie

že ja som vlastne len taký víkendový bloger, cez týždeň sa úplne zdráham internetu, lebo mám megaveľa školy ktorá ma dostatočne vyčerpáva a tento semester vôbec nebaví. keď sa náhodou vyskytne voľný čas snažím sa ho využiť na žitie nie na premrhávanie na fb a iných srandách. budem sa však snažiť všetko pekne potom dobehnúť preto posielam zopár starých fotiek pre potešenie oka. snáď. 
som veľmi rada, že ste sa tu namnožili, svartsvanur vás podnietila, za čo jej ďakujem, a keď ona povie že toto je sľubne sa rozvíjajúci blog tak mi nezostáva nič iné len vás nesklamať.

podpivničená

20101113

.týždeň

Vo štvrtok som sa úplnou náhodou objavila v Poluse, zrovna v deň kedy otvárali nové h&m, ani neviem ako som sa stala prvým z 50 zákazníkov a dostala som také malé notesy. Na veci podobného typu ako zápisníky a diáre som úplne zaťažená, rozhodne ma to potešilo. A za poukážku na 25e som si kúpila obyčajné tričká , pretože tam mali úplne malý výber vecí.

 odjakživa!

20101112

ďakujem

svojim prvým desiatim followerom, za vaše krásne ikonky ktoré zdobia môj blog, a za pekné komenty ktoré ma nesmierne tešia. ste very very spešl.
a samozrejme sa teším na pribúdajúce štvorčeky s vašimi peknými tváričkami.

dnešný minimal animal

studené popoludnie a šero o tretej, slnko kde si sa?
vintage

20101102

november

začal sa november, začala som publikovať seba. aby to tu nebolo len také prázdne, kým budem mať silnejšiu potrebu sebaprezentácie.