20101120

som najväčší dinosaurológ !

Preto sa vám v tento sobotný večer chystám predstaviť svoju dinosauriu rodinku. Lásku k nim prechovávam už dlho, ale môj posledný DIY kus ich korunoval za pánov mojej bižutérie. Dokopy sú štyria ale ten štvrtý sa špacíruje, a nie je doma. Inak som strašne zlý bloger lebo musím byť podnecovaná inými na zdieľanie svojich výtvorov.

T-Rex yeah! keď niekomu kríže nerežú

MmmHmm

20101119

kam kam kam ísť?

Dopísala som seminárku, neviem čo so sebou, tak si plánujem pozitívne body budúcnosti, keď sa opäť premením z degenerovaného neľudského architektonického asociála  na kultúrne žijúceho človeka človeka! Preto pozývam aj vás horsa šupsa, nielen na vianočné trhy chodiť ale spraviť si pekný kultúrne výživný mesiac. 

 Beánia Architektov je najlepšia beánia široko ďaleko pretože ako staré známe príslovie hovorí Architects study hard. party even harder! 

20101112

ďakujem

svojim prvým desiatim followerom, za vaše krásne ikonky ktoré zdobia môj blog, a za pekné komenty ktoré ma nesmierne tešia. ste very very spešl.
a samozrejme sa teším na pribúdajúce štvorčeky s vašimi peknými tváričkami.

20101102

november

začal sa november, začala som publikovať seba. aby to tu nebolo len také prázdne, kým budem mať silnejšiu potrebu sebaprezentácie.