20101230

.ďakujem roku zeroten za...

všetky radosti ktoré mi priniesol, úžasných ľudí ktorých mi pod nohy priplietol, za to, že všetko dopadlo dobre aj keď sa to sprvoti vôbec nezdalo, a tak .

20101228

.polyvore in 2010

Keďže ma strašne bavia sumarizačné posty asi Vás nimi zahltím, lebo niet vhodnejšieho času v roku ako posledný týždeň. Rozhodla som sa postnúť všetky moje tohotoročné polyvore kreácie. Keď už neviem čo so sebou, lenivosť ma zmáha, tak skrátka zabíjam čas nadchýnaním sa a spájaním predstáv.


see winter

zimný outfit v tónoch ladiacich mojim súčasným náladám

20101227

.vychytávky roku 2010

Každý rok prichádzajú nové skúsenosti, zážitky, ľudia a vecičky ktoré nás skrátka dostanú do svojich osídel, až začneme rozmýšľať ako sme bez nich mohli doteraz žiť. Tento sa už chýli ku koncu a preto by som vám chcela predstaviť moje  tohtoročné objavy. Tak sa príjemne usadte lebo toto je môj najdlhší post :-) 

Diár Moleskine
Uplynulý rok som svoje plány zaznamenávala do diáru legendárnej značky Moleskine a tak som sa zaradila medzi používateľov akými boli Oscar Wilde, Vincent Van Gogh, Pablo Picasso, Ernest Hemingway alebo Henri Matisse. Tento rok mi nejak nezvýšili financie /diár v elle ho nachvíľu nahradí/ ale dúfam, že ten ďaľší bude opäť mojim každodenným sprievodcom. TU si môžete vytlačiť  moleskine Wise Dice pre potešenie seba a druhých.

20101223

.zimnô babô

Včera som zakončila nákupy vianočných darčekov, a počajíkovala so svojimi dávno nevidenými ženami. Bolo nám super, v čajovni sa okolo nás vznášal višňový opar z vodnej fajky a klebetili sme jedna radosť. Dostala som krásnu knižku Stella z roku 1919 z nejakého pražského antikvariátu.

 Pred tým ako som sa rozlúčila s mojim milovaným, spravil mi zopár fotiek. Enjoy!

20101221

.viedŇA

Boli sme v piatok, po zapísaní posledného zápočtu, vo Viedni. Krásnej v každom ročnom období. Stretnúť sa s pánom Michelandželom, Pikasom, Warholom a inými. Úžasný zážitok, ako každý rok, rozprávková radnica, ktorej stále neverím, že je postavená z kameňa a malty. Vyzerá ako nejaká rozprávková ilúzia, trblietavý prášok. 


 integrácia do alternatívnej expozície I.

.fotoEXPO

V utorok sme sa všetci tešili na fotoexpo, výstavu fotiek študentov architektúry (teda nás) ktorá bola v design factory na Bottovej v Bratislave. Snežilo, snežilo, snežilo úplne najviac a pekne kým sme sa tam dostali. Je to priestor ktorý má neuveriteľnú atmosféru, a prvé čo sme po príchode zhodnotili bolo, že raz si taký objekt kúpime a zrekonštruujeme aj my! Ak samozrejme Džejentí nezbúra všetky takéto krásne priemyselné skvosty:-ä  

Aj by som zabudla, že bola vystavená aj mnou stvorená fotografia, ale to som už písala cez týždeň teraz si ju môžete pozrieť aj vy. Bol to taký skvelý pocit, lebo zo všetkých mojich známych vystavili fotku len mne. Veľmi ma to mrzelo lebo ich fotky mali atmosféru a pre mňa osobne aj výpovdnú hodnotu. Určite väčšiu ako niektoré iné vystavené. 


 môj objekt povedal že sa zúčastní len keď bude vystavená, dodržala sľub (domča si na blogu domča si na blogu jupíí)

20101212

moja najobľúbenejšia

Musím sa medzi prácou predsa nejak rozptyľovať preto tento post venovaný krásnej belgičanke Hanne Gaby Odiele. Každý má nejakú modelkovskú obsesiu a mojou je v poslednej dobe ona.

20101211

.architecture

to je teraz to čo ma ničí a zamestnáva najviac. do siedmeho januára budem len a len pracovať, stresovať a desiť sa. Práve preto budem prispievať pravdepodobne pomenej, mojimi najbližšími priateľmi budú AutoCAD ceruzka, papiere fixy a ááh nervy s vytlačením práce.

 
"architecture is an art of how to waste space."