20110131

.híííííí

Drahá Paulinemma ma poverila pridať ďaľšie koliesko do takéhoto megasmiešneho reťazáku.
Pravidlá sú, že musíte napísať 7 vecí o sebe o ktorých nevieme, potom označiť 5 ďaľších blogerov (mali by byť recently discovered ale nedbám) a dať im vedieť že to majú urobiť.

nepozerajte sa dlho na tento obrázok lebo vám môže spôsobiť epileptický záchvat!
Tak tu je 7 vecí o mne:

20110130

.new in + webcam podporuje temný narcizmus

Pekné kôpky som vám urobila aby ste videli kam sa mi euráše rozkotúľali pri poslednej návšteve obchodného zariadenia. Môžte tu vidieť knižku! Naozajskú knižku v ktorej je na počudovanie viac písmeniek ako obrázkov (za posledné tri roky som si inú ako obrázkovú nekúpila). Tento počin nazývam  Harukimurakamióznou autoinšpiráciou. Vyberala som podľa názvu, obalu (podľa mňa sa bude páčiť ver) a recenzie na obálke. 

20110126

.obsah

napríklad mojej letnej tašky a iné fotky ktoré vypľul môj zenit!
ešte dve skúšky a končím s týmito dôchodcovskými postami.

bez dinosaurov ani na krok!

20110124

.fashioncream

blog tejto krásnej pehatej slečny patrí k blogom ktoré su mojim srdcovým chlopniam najbližšie.
ale asi treba veľa klikať aby ste sa k jej krásnym fotkám dostali preto teraz kliknite práve sem!
A ochutnejte jej fashioncream

20110121

.knižka

Všimla som si že do slovenských kníhkupectiev dorazila Murakamiho knižka s názvom Kronika vtáčika na kľúčik. Ja ju už vlastním v anglickej verzii skoro 4 roky a môžem ju  len a len odporučiť. Neviem síce aký je jej slovenský preklad no hlavne ma zarazilo, že ju rozdelili do troch častí. Vždy som si myslela že Wind- up bird je taký ten čo niekde visí alebo je zapichnutý na paličke a keď zafúka vietor tak vydáva zvuk. Asi som sa teda mýlila. Kto má chuť na čudné príbehy Toru-ho Okada, jeho stratenej mačky a ženy Kumiko tak nech neváha nad kúpou. Hoci v angličtine je to veľmi príjemné jednoduché čítanie. 

20110119

.me on BurdaStyle

nejaká som z toho zmätená, príde mi to smiešne ale super, lebo sa mi nič podobné ešte nikdy nestalo, tak sa teda pochválim :-) Aj keď nemám pocit, že by to bolo nejaké výnimočné.

20110102

.neodolám

Od rána pilne pracujem a dúfam že do rána postíham čo potrebujem. áno áno v piatok odovzdávam prácu, môj rozvrh má niekoľkodňový sklz, takže sa nehorázne "teším". Najhoršie vlastnosti stresovač a negativista sa začínaju prejavovať vo veľkom a pauzy na jedlo (nútené) si vypĺňam bogovaním. Tieto fotky sú z novoročného rána kedy ma pochytila nejaká podivná túžba zvečnenia mojej chorej osobnosti. Nemáte niekto nejaký zázračný liek? už babô nebaví byť chorôôô!

svetrík z lindexu od môjho daniel-ježiška