20110131

.híííííí

Drahá Paulinemma ma poverila pridať ďaľšie koliesko do takéhoto megasmiešneho reťazáku.
Pravidlá sú, že musíte napísať 7 vecí o sebe o ktorých nevieme, potom označiť 5 ďaľších blogerov (mali by byť recently discovered ale nedbám) a dať im vedieť že to majú urobiť.

nepozerajte sa dlho na tento obrázok lebo vám môže spôsobiť epileptický záchvat!
Tak tu je 7 vecí o mne:

20110130

.new in + webcam podporuje temný narcizmus

Pekné kôpky som vám urobila aby ste videli kam sa mi euráše rozkotúľali pri poslednej návšteve obchodného zariadenia. Môžte tu vidieť knižku! Naozajskú knižku v ktorej je na počudovanie viac písmeniek ako obrázkov (za posledné tri roky som si inú ako obrázkovú nekúpila). Tento počin nazývam  Harukimurakamióznou autoinšpiráciou. Vyberala som podľa názvu, obalu (podľa mňa sa bude páčiť ver) a recenzie na obálke. 

20110128

.z lesa

áno áno bolo treba vyvenčiť jednorožca, preto som sa donútila ísť von, a popri učení je to naozaj veľké vyslobodenie. Delím sa s vami o moje lesné zážitky a snové stretnutie s jarnou srnkou, ktorá sa pohybuje veľmi nadpozemsky!

obrázok vľavo predstavuje môj najobľúbenejší stav úplného zababušenia.

20110126

.obsah

napríklad mojej letnej tašky a iné fotky ktoré vypľul môj zenit!
ešte dve skúšky a končím s týmito dôchodcovskými postami.

bez dinosaurov ani na krok!

20110124

.fashioncream

blog tejto krásnej pehatej slečny patrí k blogom ktoré su mojim srdcovým chlopniam najbližšie.
ale asi treba veľa klikať aby ste sa k jej krásnym fotkám dostali preto teraz kliknite práve sem!
A ochutnejte jej fashioncream

20110121

.knižka

Všimla som si že do slovenských kníhkupectiev dorazila Murakamiho knižka s názvom Kronika vtáčika na kľúčik. Ja ju už vlastním v anglickej verzii skoro 4 roky a môžem ju  len a len odporučiť. Neviem síce aký je jej slovenský preklad no hlavne ma zarazilo, že ju rozdelili do troch častí. Vždy som si myslela že Wind- up bird je taký ten čo niekde visí alebo je zapichnutý na paličke a keď zafúka vietor tak vydáva zvuk. Asi som sa teda mýlila. Kto má chuť na čudné príbehy Toru-ho Okada, jeho stratenej mačky a ženy Kumiko tak nech neváha nad kúpou. Hoci v angličtine je to veľmi príjemné jednoduché čítanie. 

20110120

.degradatívne prostredie

tu je jasný dôkaz o tom ako som v poslednom období najväčším protikladom zodpovedného fešnblogera. Degradatívne vplyvy skúškového obdobia na mňa úplne najviac pôsobia, neviem sa tváriť normálne, stále robím len idiotské grimasy na ktorých sa následne smejem. oh nech to už skončí! chcem byť opäť človek! žijúci tvor!  Koniec koncov ani neviem načo takéto obrázky postujem :D

20110119

.me on BurdaStyle

nejaká som z toho zmätená, príde mi to smiešne ale super, lebo sa mi nič podobné ešte nikdy nestalo, tak sa teda pochválim :-) Aj keď nemám pocit, že by to bolo nejaké výnimočné.

20110115

.jedna

zo včera rýchlo medziskúškovo prepnuto
a kúpila som si koženú sukňu, za 50 centov, ani som si ju neskúšala že si z nej niečo vyDIYujem a rozstrihám ju, prišla som domov a super mi sedí. ah.

20110106

.you can´t imagine how much it sucks!

Zanedbávam Vás ja viem, odpusťte, ale zajtra mám obhajoby ateliérovej práce, s ktorou som nespokojná, a budem potrebovať pomoc všetkých svätých aby som prešla. Bojím sa bojím ale snažím sa čo najviac potláčať negatívne emócie ktoré vo mne vznikajú. Držte mi palce prosím! Good night sleep tight. Mňa ešte čaká dlhá noc.

20110102

.neodolám

Od rána pilne pracujem a dúfam že do rána postíham čo potrebujem. áno áno v piatok odovzdávam prácu, môj rozvrh má niekoľkodňový sklz, takže sa nehorázne "teším". Najhoršie vlastnosti stresovač a negativista sa začínaju prejavovať vo veľkom a pauzy na jedlo (nútené) si vypĺňam bogovaním. Tieto fotky sú z novoročného rána kedy ma pochytila nejaká podivná túžba zvečnenia mojej chorej osobnosti. Nemáte niekto nejaký zázračný liek? už babô nebaví byť chorôôô!

svetrík z lindexu od môjho daniel-ježiška