20110224

.lush

nie nie neodolala som, po toľkých chválospevoch, som vymenila starbucks latté za kafáč vaniláč v lush a masku svatá pravda na omladenie pleti. po nej tá moja prekvapivo stratila všetko to málo vody, čo obsahovala, takže som zostala úplne suchá ako taký jesenný konárik, a rozhodne ju neodporúčam na suché tváre! dostala som k nákupu nejaké želé s vôňou osviežovača do záchodu...ale kafáč je na záverečné počudovanie veľmi good!

20110222

.ukončete prosím výstup a nástup dveže se zavírají

žijem veru delikátne, škola ma zrazu neničí, ale baví, chodím do nej pešo lebo som stratila isic, a koniec koncov bez električenky je život zdravší. počúvam nový Radiohead, a spomínam na krásny víkend strávený v Prahe. Navštívila som dve Katky v ich kráľovstve, a do zimných ulíc som sa vrátila s prudko letnou výbavou. Ďakujem im miliónkrát! 

20110213

.giganticky architektonicky

zajtra začína nový semester plný radosti a statiky, fyziky, neskorého vstávania, výrobných a inžinierskych stavieb, technického zariadenia budov, parties, urbanistickej kompozície, zábavy, dejín architektúry a umenia...
"a tak dále a tak dále... nekteží možná zemžou! ja však tuhle objeť hodlám podstoupit..."
a na konci týždňa idem s drahým do prahy, ak máte nejaký piatkový párty/kultúrny tip šup s ním sem!

20110211

.the rabbeats

dnes som bola fotiť chalanov púšťačov pesničiek The Rabbeats!
budete ich môcť naživo vidieť na Rezonation, ale aj v košiciach s kapelou We Love z talianska.

20110210

.coming soon!!

nevydržala som!

.kirsten dunst

áno áno ja viem, že stále postujem len pekné obrázky /nejaké iné aj na shiz.sk/, ale opäť som ochorela, moje sporadické žúrovanie ma vždy zničí, mala by som do neho zaviesť nejakú pravidelnosť! Ale teším sa zo seba lebo DIYujem /dinosaurí náhrdelník ktorý som si chcela už megadlho spraviť, ružencový update a kryštálový prívesok/, čítam knižku Kafka na pobreží /na tú anglickú čo som si kúpila sa zatiaľ nejak necítim/ Vonku všetko čviriká, jarná Kirsten je úžasná, skvelá, a ja som doma zavretá. Užívajte si to teplo aj za mňa prosím! A vlastne tvárme sa že toto som to ja keďže podľa mne záhadných skutočností si to o mne viacerí myslíte :-D

20110209

.irregular choice

topánky irregular choice sú vždy veľmi uletené, farebné a podivných tvarov.
ale mňa zaujali viac fotky ako obuv.

20110207

.jarná bahnitá

prechádzka, s vĺčikmi eskimáckymi sirotami a ľahostajnými šamanmi. no nekúp ju!
všade bolo blato blato všade bolo samé blato

20110205

.koniec

koniec skúškového bolo treba ísť poriadne osláviť! sama stále nedokážem uveriť že sa už nemusím nič učiť. iba chvíľu, ale nemusím! Boli sme na Retroparty a bolo super!


20110201

.shiz

od dnes funguje shiz.sk a babô môžete nájsť ako redaktorku v sekcii fash!
a tiež si prečítať článok o značke Bodkin, alebo o kampani Rag and Bone
Máte radi Bat for Lashes? Rozhovor s Natashou Khan ako style icon už čoskorooo!