20110630

.holiday

 koniec skúšok začiatok prázdnin!
po takmer troch týždňoch som sa vrátila s bratislavy, vyšťavená ako citrón, neverím že je koniec, že môžem robiť čo len chcem, teším sa ako malé decko, ráno som vyskočila z postele a pustila si hudbu a tancovala, a triedila veci, lebo som ich z internátu doniesla megaveľa. večer alebo zajtra hodím niečo do bazáru. dnes mám s drahým Danielom  štvorročné výročie, takže to ideme osláviť. teším sa ako budem môcť dokončiť všetky veci, mám hlavu plnú nápadov, začala som vyrábať sklenené šperky, lenže ešte som si nevymyslela názov pod ktorým ich chcem predávať takže snáď teraz, bez starostí niečo vymyslím.V sobotu je rezonation , mega super party, cez týždeň je neviem čo a potom pohodáá taptadáá. teším sa úplne najviac, a včera som si kúpila oranžový h&m against AIDS pršiplášť. aj keď dúfam, že pršať nebude. a v háemku majú tie moje super topánky už len za 15e. Tak kto chce nech tam ide. A kedže všetci ma tu chcete viac /v júni som spravila 6 postov :-D/, tak snáď nabehnem opäťdo správnych blogových koľají.

20110627

.eFeneF

dnes som bola na návšteve v showroome F&F, z toho vyplýva, že naozaj žijem, síce v živote plnom statiky, zaťažení, normálových síl a pohyblivých podpier. Preto ďakujem kike a zuzke za pozvanie, a za toto chvíľkové vykúpenie zo sveta ohybových momentov!  

Jesenná kolekcia je naozaj zaujímavá, vládne jej parížsky look sedemdesiatych rokov,vo farbách v ktorých nám nebude za letom smutno. Mne sa najviac páčili teplé sivé a béžové pletené svetre, farebné kabátiky, a čierny kožuch. Bolo ťažké nadchýnať sa nad jesennými vecami s pohárikom najlepšej ľadovej citrónovej drene s dvadsiatimipiatimi stupňami za oknom, ale aj napriek tomu bolo posedenie v júni medzi svetrami a kabátmi v takej príjemnej spoločnosti naozaj potešením. ďakujem baby.
A ešte, že tam mali super čižmy! :-)  

20110618

.h&m loves prada, babô loves school

zavretá na intráku
tak mi je
ale ďakujem za tieto topánky, predstavujem si v nich dlhé bezstarostné letné kroky
zatiaľ len tak
teším sa na svoj návrat sem
ešte tri ma čakajú

20110611

.giveaway

je to tu je to tu
môj druhý giveaway
nejak sa to stalo a ocitli sa tu tieto skvelé hodinky čo blikajú a pípajú a stopujú a tak.
zapojiť sa môže každý môj ľúbezný follower, ktorý zanechá pod článkom komentár so svojou mailovou adresou a niečim pekným moje zhýralé blogovanie povzbudzujúcim. 
giveaway skončí keď Vás tu bude nejaké pekné okrúhle číslo. Všetkým držím palce, a môj teplý kamarát delfín tiež!
ďakujem vám za support! giveavay vyhrala BOO z blogu Boo does need new shoes, vyhodnotenie je v príspevku .holiday!

ak ste netrpezliví jedny neonové nájdete v mojom bazári TU!

20110610

.z lesa

 niektorí videli, iní nie.
365 dní vzad
miesto majky z gurunu prišla babô z marsu
chceli by ste žiť na vlastnej planéte? ja áno.