20110829

.it changes when the sun goes down

predstavujem vám moju obľúbenú sieťku v ktorej na ulici vzbudzujem celkom dosť pozornosti. dnes som si bola nakúpiť ešte nejaké veci- štetce, ceruzky a tak, na plenér na ktorom práve som a tento post som si pripravila dopredu. neviem čo k tomu viac dodať, asi len toľko, že aj napriek veľkému množstvu vetracích otvorov ktoré šaty majú, mi bolo veľmi teplo. blogovú premiéru má tiež pierkový náhrdelník ktorý som vyhrala v giveaway u zuzky- je naj, a všetko ostatné už asi poznáte :-) rovnako ako pesničku ktorú som k týmto slnečným fotkám vybrala.

20110824

.dnes bude teplo

včera som skončila v práci /preto som tri týždne flákala blogovanie/ mám posledné tri dni na to aby som si poriadne užila prázdniny, zajtra ideme na bratislavský výlet, v piatok trošku party a v sobotu odchádzam na dvojtýždenný výtvarný plenér do starej ľubovne, to bude partyparty, budeme kresliť stromy, hrad, mesto, ľudí a podobne, viete mi niekto niečo lákavé v tejto lokalite odporučiť? no a hneď ako sa vrátim dúfam, že budeme s vé mieriť na dovolenku...
a potom ma čaká už len škola. 
tak toto bolo krátke suma sumárum o tom ako žijem čo ma čaká a prečo ma tu je málo. jedna šitty fotka cez webcam, a pesnička od health-milujem ich!

20110823

.gio caffé alá najlepšia zmrzlina

konečne nastal čas kedy máme v našom meste niečo čo stojí za návšetvu, ochutnanie a následné zverejnenie na mojom ľúbeznom blogu. najlepšia zmrzlinárňo-kaviareň v celom vesmíre sa nachádza na rohu pešej zóny a kupeckej ulice v nitre, a som rada, že vám môžem predstaviť toto skvelé miesto, zmrzlinový raj plný retro nábytku, s fantastickou citronádou, milou obsluhou a všeličím iným. majú malú zmrzlinu aj veľkú zmrzlinu aj v kornútku zmrzlinu aj v miske zmrzlinu. namixujú vám ju podľa vášho želania a keď ste zlatučkí dajú vám aj ochutnať na lyžičku. moje najobľúbenejšie sú asi všetky ale z nich vyberám tie ktoré môj jazyk okúsil: pistáciovú, horkú čokoládovú, stračatelovú, jahodovú, melónovú, jogurtovú a doriti aj mandľovú. z naozajstných jahôd z naozajstných melónov, z naozajstnej čokolády, no chápete čo vám chcem povedať. skrátka paráda

20110816

.kto si ešte pamätá

...že sme boli v šourúme? pozrieť sa na krásnu jesennú kolekciu plnú dokonalých svetrov šiat teplých mäkkých vecí. všetko sme chytali mačkali a ochkali, džgali jahody v čokoláde, poprípade boli čokoládou zasiahnutí, prežili dlhú cestu no krásne popoludnie. ja si to veľmi dobre pamätám lebo to bolo 6 dní pred ateliérovými obhajobami, a ja som bola v strese, a ráno som mala skúšku z fyziky. stretla som nových ľudí smiali sme sa, jedli polievku, a vymienali si limonády, lebo ja nemám rada džindžerovú príchuť, bolo krásne. ja ďakujem h&m katkám za pozvanie a v niekoľkých mojich zenitových fotkách pripomínam zúčastneným tento príjemný májový zážtok.
theresa.ágnes.katka.jj.domči.alica.evka.jul.

20110815

.hrozne hroznový grejp

pravdu? nechcelo sa mi ísť, lístok som si kupovala vo štvrtok večer, tajne /aj verejne/ som dúfala, že moja nechuť bude zárukou skvelej party.
v piatok sa to všetko začalo. prvá zastávka- lepoldov, najlepšie syrové korbáčiky a diana /kto zažil vie, alebo si nepamätá/. nasledovalo vlúpanie do prázdneho zamknutého kupé. a potom už len letisko, všetko také malinké, zabavili sme sa pri vyrábaní plátennýh tašiek, nasledoval nejaký puding, nejaký hex ale najviac som sa tešila na HURTS, boli dokonalí! a mali skalné fanúšičky /bičiz/ cez ktoré sa fakt nedalo prepchať dopredu- asi ešte nikdy sme nemali podobný problém :-D koncert som si aj napriek tomu užila a môj drahý Denjel ma potešil setlistom s venovaním od Thea. Potom si už veľa nepamätám, lebo ma nič iné nezaujímalo, strašne znudene som sa v prvom rade tvárila na the sounds, mám dokonca pocit že maja-speváčka sa na mňa úplne škaredo pozrela keď sa všetci okolo mňa v prvom rade hýbali a ja nie- vôbec nevadí. bola švédka a bola krásna a ich klávesák bol na tom podobne, nakoniec sme si ako klasici išli zatrsať na deadhorse a spať. teda nedá sa to nazvať spánkom, na grejpe sa pred 5.00 zaspať podľa mňa nedá- škoda. veľa zvierat. studené ráno sme strávili na hnoji /rozumej balíky sena/ s teplým čajom a nesmelými lúčmi slnka. celý deň sme sa poflakovali, a užili si tri tvorivé tvory aj najlepšie reklamy roku s výkladom petra konečného. prírodný ľadový rooibos s naozajstnou chuťou, na chvíľu the uniques po tisíci krát, a the wombats. v rámci zachovania zdravia som dobrovoľne opustila svoju pozíciu. nakoniec sme wombatov aj marinu dali s dominikou na bezpečnom mieste. bolo super skákavo som veľmi rada, že som sa rozhodla ísť, hoci musím povedať že od minulého roku sa grape po technickej stránke nikam neposunul, z čoho som bola veľmi sklamaná a za to mu dávam palec dole. no nevadí aspoň sme sa sprchovali s vreskotom sťa v potoku.
a ešte jedna pikoška na záver stále som jedla a vyprážaný syr v žemli som mala za dva dni 4 a pol krát. ohh pôjdem do gastropekla! 

 
 

20110811

.wang

tak túto kabelku si poprosím, do nej aj tú malú peňaženku pod ňou, samozrejme metalické farby vládu jeseni, takže pochopiteľne plnú zlatých visa kariet. 20110807

.pokusy o lietanie

hurá, konečne nejaký outfit, krásny deň, dokonale prázdninový, dokonale oddychový, dokonale nákupný, boli sme si s danielom zalietať v parku... celá som len háem, okuliare a doplnky vintage a taška zo zary. takmer celý týždeň som v práci, blog veľmi nestíham, tak snáď som vám to vynahradila aspoň dnešnou bohatou nádielkou. veľmi ma potešilo počasie, vďaka ktorému som si mohla dať tieto super šaty ktorými zametám pri svojej výške zem. páčia sa? mne najviac!
nové prírastky v šatníku vám ukážem už čoskoro! stay tuned.
prajem pekný zvyšok víkendu!

.streda

kvety alebo radšej nutellu?
ja som za nutellu!