20110930

.korfu pt.2

takto pre dvoma týždňami...
hah to už poznáte, sľúbená druhá várka fotiek, po týždni v bratislave bez foťáku. grécky vogue, s perfektnými článkami ale otrasnými písmenami, najobľúbenejšie keksíky, spoločenské hry najväčšia a najstriebornejšia plážová taška, dokonalé mesto, čudesné víno, modrosť v skrini, intergalaktické belehradské obydlia a "dakfejs" pozdrav z lode na záver. chcela by som ešte viac! nevadí, snáď sa vám budú fotky páčiť rovnako ako tie predošlé. a preto, že ste takí zlatí mám pre vás čoskoro prichystanú jednu malú súťaž, tešte sa!

20110928

.intern á/e t

pre moju všeobecnú radosť, na oslavu webcam fotiek, lebo po dvoch rokoch som na internáte konečne internetová. predpovedali mi, že budem dnes meškať do školy! 


20110923

.corfu pt.1

takto pred týždňom som mala za sebou najkrajšiu a najdlhšiu plavbu na nafukovačke na opustenú skalu, ouzového faraóna večer na pláži, a tajomné plávanie do černoty mora. 
dnes som sa vrátila vyšťavená z bratislavy
chcem napäť dovolenku, super jó a vé, olivové hájiky a teplé more!
druhá várka snáď čoskoro. cez víkend si nenechajte ujsť divadelnú nitru a zajtra sa vidíme na rezonešn!20110907

.ocelot

 veci takmer pobalené, nové plavky vo farbách poslednej letnej radosti kúpené, posledný post pred dlhou dovolenkovou odmlkou a nový dokonalý klip od tých naj justice.
a kto sa bude čudovať čo to mám na štvrtej fotke, tak švédsku konverzáciu do vrecka, aj keď ideme opačným smerom do grécka teším sa z nej ako z opozdeného narodeninového darčeku.
už som si naštudovala všetky lokality, pláže, partyobjekty a recenzie aby som sa poriadne navnadila na naše Korfu, ňuchám nejaký korres obchodík, a tak... budeme mať vyložené nohy, napchávať sa olivami syrom a oberať figy od susedov.
chcela som tie fotky podokresľovať viac len nejak som zlenivela, užite si teda nasledujúcich 12 dní lebo ja rovno z dovolenky vhupsnem do školy.

20110906

.plenér

pod výtvarným plenérom sa oficiálne rozumie: časové sústredenie kolektívu študentov v rázovitom krajinnom prostredí s dostatočným zázemím kultúrnych pamiatok ľudovej, historickej a súčasnej architektúry so spolupôsobením prírodných prvkov.
áno presne tak to aj bolo avšak spojené s každodenným príjemným alkoholovým opojením, spoznávaním lokálnych lokálov, partyovania, tancovania, dlhého chodenia dňom i nocou... vždy je dobré netešiť sa a potom zostať príjemne prekvapený. všetko bolo v dokonalej rovnováhe, cesta na hrad sa do tretice už nezdala taká dlhá /40 minút!/ v ľúbeznom prostredí starej ľubovne nám architektom bolo dobre. bratislavské deti sa tešili z ovečiek, babô z kostričiek a najlepšie boli vyšné ružbachy a echinofit čaj na imunitu. A vypočujte si pesničku to je naša naj plenérová!

toto je môj post s číslom 153.