20111130

.girls, girls everyday!

včera sme boli na najlepšej party prezentácii!
no a takto to dopadne keď prichádza zima a vy už viete čo chcete nosiť na jar.
fotky z môjho nového rybieho ňuňíka /pomenované ňuňíkovskou pauline/ uvidíte čoskoro!

20111111

.donatella evening

áno prinášam vám exkluzívny príbeh toho ako ma samotná Donatella Versace /áno má nejaký čudný tvar a auru:-)/ vzala za ruku, ja som zatvorila oči a vybrala sa s ňou na cestu módnou džungľou. za zvuku cvakania fotoaparátov sme všetky kúsky poriadne prevetrali, stretli sme leopardy a krokodýle, ležali sme pod palmami, točili sa v geometrickom tornáde, trhali lesné šperky, a zaspali na machu v zlatých miskách. Ako správni módni "ultimate survival" sme si pochutnali na ulovenom mäsku, zmrzline a ovocných košíčkoch z darov zeme. Musím vám povedať, že je to veru silná kolekcia, no nie pre každého. Mojimi favoritmi boli palmové legíny, ku ktorým sa po vyskúšaní pridala aj kožená bundička- poznáte ten pocit keď sa prezujete doma do papúč? Tak taký istý máte aj po oblečení tohto modelu. väčšina kúskov je v mojom prípade recesiou- ale veľmi vhodnou. Od ružovej kabelky po gangsterskú šiltovku. Odchádzali sme veľmi príjemne vyčerpaní, unavení od smiechu, a úžasnej atmosféry ktorá v stredu večer panovala v pražskom showroome h&m. Dúfam, že podobná bude vládnuť aj vo štvrtok 17.11.2011 kedy sa kolekcia objaví aj v h&m Auparku a získa svojich živelných majiteľov.

20111108

.kreatívne ránodnes ráno by som za normálnych okolností spala aspoň do deviatej, z postele ma však vytiahla jedna skvelá udalosť a tou bolo Kreatívne ráno v kultúrnom centre Dunaj˜. Ľutujem, že som nezobrala foťák /bývam na piatom poschodí bez výťahu, zábudlivá a lenivá/ aby som vám priblížila dokonalú rannú atmosféru ktorá tam panovala. Cieľom mladých ľudí, čo za tým stoja, je prinášať ranné stretnutia s inšpiratívnymi osobnosťami, ktoré sú úspešné a môžu nás motivovať hneď z rána k našej súčasnej alebo budúcej práci. Krásnym cieľom je: "Chceme vytvoriť svieže, neakademické intelektuálne prostredie...". Dnešným hosťom bol Ľuboš Fellner, rozprával o tom, ako sa zo cestovaniachtivého študenta medicíny stane riaditeľ najlepšej a najzážitkovejšej cestovky na Slovensku. /záznam si budete môcť pozrieť asi tu/ Všetci sme ho zo zaujatím a kávou v ruke /zadarmo :-)/ počúvali, smiali sa a pýtali.  Najbližšie ráno /22.11./ bude hosťom výtvarník Boris Ondreička a potom /6.12/ dizajnér a pedagóg Ferdinand Chrenka. Zapísať do kalendára! prajem "ránam" veľa úspechu, dnes majú odomňa všetky palce hore!  


20111106

.david lachapelle

možno ste si už včera prečítali tu alebo tu, že výstava svetoznámeho fotografa Davida Lachapelle sa z dôvodu obrovského záujmu predlžuje až do polovice novembra. ja som mala možnosť zažiť príjemný večer v nepreplnenej galérii a užiť si každé jedno dielo vďaka pozvaniu Pavleye Art and Culture ktorí sa svojim pilotným projektom snažia oživiť domáci trh s umením, prepojením svetových umeleckých centier s Českom a Slovenskom čoho najpríjemnejším cieľom je pozdvihnúť záujem širšej verejnosti o moderné umenie. Očividne sa im to darí, počet návšetvníkov výstavy LOST AND FOUND sa blíži k číslu 15 000! Nie je nad čím rozmýšľať, na výstavu máte už len posledných 9 dní. Ak by ste to predsa len nestihli, od 7.12 2011 nájdete výstavu v pražskom Rudolfine.

20111105

.it was perfect halloween

obrázky vravia samé za seba, bolo super všetci sme sa zabavili, opili a strašili
milujte ma a množte ma, páčim sa si.

20111103

.birthday

keby bolo včera, tak by som napísala, že: Dnes má môj blog prvé narodeniny, a Vás je toľko čo na mojom prvom USBkľúči megabajtov.
Lenže toto všetko už nemôžem napísať lebo už je dnes a počet najlepších čitateľov vzrástol.
Chcela by som však všetkým čo klikajú, čítajú, tešia sa alebo komentujú  poďakovať, za to, že to vôbec robíte a že Vás to baví. Za uplynulý rok som vďaka blogu zažila všeličo.
je to super, ďakujem :-)

ps: kto si pamätá túto fotku prvú? inak teraz má môj kľúč 4GB, takže dúfam chápete čo tým chcem povedať:-D