20120130

.gut gut

v posledných dňoch skúškového treba veľa motivácie, a štandardne si vždy v takýchto okamihoch pozerám všelijaké pekné veci, pekné veci od slovenských architektov, ktorí tiež museli spraviť všeličo a aj tú posratú statiku u nášho obľúbeného pána docenta. jedným z mojich obľúbených skvostov je ateliér Gut Gut, ktorý už v názve napovedá že ich tvorba je fakt veľmi gúúd! nech sa páči, malá dávka architektúry pre vás. chceli by ste viac? /všetky fotky požičané z ich stránky, kliknite a pozrite si!/ 

20120127

.iro SS 2012

mega mega! keď sa ráno zobudím všetko toto bude v mojej skrini dúfam! ultimátne jarno-letné handry! hoci skôr sa zjavia keď teraz zaspím, a ráno ich nebude. dnes mám to hnusné staviteľstvo a som celá nesvoja. držte palce aj ukazováky aj prstenníky aj prostedníky aj malíčky aj pästičky! ďakujem!20120125

.kreatívne ráno

včera sme boli s danielom na kreatívnom ráne s jurajom nvotom, bolo to jedno z najlepších rán vôbec, premietol nám ochutnávku z filmu "eštebák" ktorý bude mať v kinách premiéru 26.apríla a určite som zvedavá ako to skončí. mám rada česko-slovenské filmy s touto "1968 tematikou". Lebo predsalen som ešte šteňa a nikdy som nič podobné nezažila, aj keď vždy tí skôr narodení vravia, že v tých filmoch je to úplne skreslené.
 ráno sa mi opäť nechcelo vstávať, v poslednej dobe s tým mám extrémny problém, ale nakoniec to  čierna ovca, rifle a slniečková kabelka nejak narýchlo vyriešili  /kto uhádol má u mňa cukrík/.

20120124

.let's get retarded, in here...

a hlavne si k tomu pustite pesničku!
nekonečné skúškovéééé...takto vyzerám keď sa sťažujem niekomu že sa mi nechce učiť staviteľstvo

20120117

.inspiration

v týchto dňoch plných učenia padne celkom vhod zopár pekných obrázkov a videí. stále mám pred sebou 4 skúšky, tie najťažšie, a najhoršie znejúce vyšli nejak na koniec, čo nie je vôbec príjemné lebo do budúcej stredy sa nezastavím a môj mozog je už príliš lenivý aby ešte nasával nové vedomosti. 
teší ma, že každý deň mi pribudne nejaký milý nasledovateľ, ale zároveň sa obávam toho, že to kôli tomu, že moje posledné posty sú nejak príliš "outfitové" čo nie je zrovna poľa môjho gusta. dúfam že svoj kultúrny život po skúškovom obnovím lebo tento stav sa mi vôbec nepozdáva. ale asi to príliš a zbytočne analyzujem. idem si odpočinúť a pokračovať v učení, vonku je krásne bielo a tak. prajem vám pekný deň. inak nevideli ste niekde obyčajný menčestrový béžový  ruksak? Potrebovala by som taký.    

20120112

.dejiny architektúry a jahôd

práve som sa vrátila zo skúšky z dejín, zajtra ma čaká statika, kúpila som si moleskine a jahody, idem k nim pripraviť celozrnné palacinky s tvarohom, potom sa budem učiť a táák. vonku je krásne marcovo, mám rada keď si môžem dať kožúšok a mať ho rozopnutý. kamarátka mi povedala že mám viac kabátov ako ona ponožiek, a nemôžem jej v tom veľmi odporovať, ale no nekúp to za euro :-D 
vy sie inak tiež ešte píšete ťaháky na ruku? lebo ja som z toho ešte nevyrástla, dodáva mi to príjemný stredoškolský pocit aj v treťom ročníku na vysokej.
tududú prajem vám krásny zvyšok tohoto slnečného dňa a ak by ste mi chceli spraviť radosť tak TU mi môžte dať prosím LIKE, ďakujem!