20120330

.things organized neatly

konečne som sa aj ja dočkala svojho prvého things organized neatly obrázku
 týždeň utiekol, zase som nič čo som mala na pláne nestihla. lenivá som veľmi, ale dnes plánujem začať pracovať, zajtra idem do trenčína na party, lebo som náhodne vyhrala lístky ktoré som vlastne až tak nechcela, ale Daniel sa z toho teší, napriek tomu, že ja som si pravdepodobne vyčerpala súťažnú šťastenu na rok 2012. 
a tuto ľaľa dole môžete vidieť najlepšie okuliare z h&m na ktoré nedám dopustiť, mám ich aj v oranžovej, novú knižku plnú grafiky s názvom enter spanish creativity, fixy, peračník / ževraj obal na okuliare /. čudácky neónový lak, ktorý teraz nevyužívam lebo mám opäť obhryzené nechty :-/, vaseline, a fialový diár ktorému som vo výpredaji nemohla odolať aj napriek tomu že mám moleskine. ale! má riadkované strany a dátum len maličký na vrchu takže ho budem používať na kreslenie a zápisky. na zápisníkoch som závislá :-) ale o tom inokedy. aké máte plány na víkend vy? inak kopozične vábivejšia bonusovka je tu


20120328

.dobrý trh

 neviem čím skôr začať. v prvej verzii by som povedala, že v sobotu sa vyľudnená ulica po ktorej chodím každý deň do školy premenila na celkom zaujímavé ale neskutočne preplnené miesto na čo som bola veľmi zvedavá. a v druhej by som začala smútkom za kuraťom, ktoré som si nekúpila, lebo som to v danom okamihu považovala za zbytočné. myslím si, že väčšina mojich priateľov je už otrávená mojim smútkom za kuraťom, mala by som sa z tohoto nerozumného rozhodnutia pozviechať a kráčať ďalej, preto pokračujme bez kuraťa. v tretej by som spomenula to, že aj napriek silnému vnútornému boju som podľahla mentolovým nohaviciam a po dlhej dobe som si dala takýto cop.
vráťme sa však naspäť
...s dominikou sme sa teda po spoločne strávenom exkluzívnom piatku, a bez zbytočných očakávaní vybrali na dobrý trh na panenskej. Popozerali sme kvetiny, poobchytkávali starožitnosti, domča s limčou v ruke a ja s najlepším žirafím cupcake /almond&tofee/. Neplánované aj plánované milé stretnutia sa naplnili, sobotné slnečné lúče nám vyčarili úsmevy na tvárach a v Bratislave sa snáď opäť niečo pohlo k lepšiemu. privítali by ste podobný trh aj vo vašom meste? alebo také niečo už máte? 
a nie nebojte sa dominika nemá vo vlasoch hello kitty, prvú fotku fotila ona ale okrem nej ma fotil na trhu ešte niekto iný indíciu máte tu.

20120325

.piatok

pospali sme si na tráve, otvorili nanukovú sezónu, a ja som sa prvý krát naozajsky tešila z tohoto ponča lebo naň bolo ideálne počasie. so stúpajúcimi teplotami prechádza môj šatník prerodom z temných tónov do rozmanitých vzorov a farieb, napĺňa ma to nekonečnou odevnou radosťou, ktorú s vami zdieľam v neštandardne veľa fotkách /aj tu/. už dlho som sa chcela odfotiť na "šafku" ale až teraz sme sa ocitli v správnom čase, s foťákom! na správnom mieste. pri pohľade na tieto obrázky sa mi vracia úsmev na tvár. piatky sú predsa najlepšie! 


20120323

.lomo svet

valentín na lomography ambasáde, lyžiarsky, nový tovar.
čiernobiely lomomix ktorý ste si nepýtali ale ja vám ho aj tak servírujem 
kto sleduje facebook videl čo som mala včera na sebe, kto nie a je zvedavý tak šup šup like! 
zostávam do zajtra výnimočne v bratislave lebo je Dobrý trh, pekné počasie a naplánované milé stretnutia. 
mimochodom si urgentne potrebujem kúpiť bicykel, na bratislavské presuny, dnes som volala na jeden inzerát ale zatiaľ je rezervovaný, tak trošku smútim lebo som sa už videla ako brázdim cesty. Teraz rýchlo bežím do F&F showroomu a s Danielom na jarný obed. Aké sú vaše víkendové plány?


20120321

.pápá snehy

pápá zesnežené hory
pápá zasnežené lesy
vidíme sa o rok
prišla jar hurá
vylyžovali ste sa túto sezónu dosť? ja tak akurát ale brala by som aj dva krát viac, pri pohľade na tieto fotky z lyžiarskeho sa mi nachvíľu zacnelo za snežnou krajinou ale len na okamih. dnes je medzinárovný deň poézie takže od každého poprosím aspoň jedno krásne štvorveršie.
chcete ďaľšiu nádielku z loma?


20120319

.babô lookbook jar 2012

a je to tu prišli sme do obdobia kedy už nie je zima na zimné veci ale ešte nie je teplo na veci letné, takže prinášam jednoduchý návod čo nosiť, a hlavne ako recyklovať to, čo ste nosili minulý rok alebo ako prežívať v časoch keď  vaše prasiatko zíva prázdnotou. to moje sa už stráca pred očami aké je podvyživené. nevadí! každpoádne, čo sa recyklácie týka šup pozrite SEM, budem pridávať veci, aj fotky lebo sú tam len také dočasné niektoré, zbavujem sa vecí ktoré mám síce rada ale u mňaa smútia. a hlavne moja štvoršuflíková komoda potrebuje trochu vzduchu!  
inak musím vám tajne povedať že som na seba hrdá, že na každej z týchto fotiek /vyberala som náhodne/ vyzerám inak, nenávidím neflexibilné blogerfejsyyy, a vy? :-)

20120317

.longboard stories

tento krát sme boli na prechádzke, slnko nás oklamalo ako to má v poslednej dobe vo zvyku. samozrejme keď treba robiť zadania do školy človek sa vždy premôže ísť s kamarátmi von :-)
stále vyzerám celkom temne a zanedbane v mojich obľúbených vandráckych oblečkoch. chcem už teplo, lebo sa už so zimnými vecami celkom nudím. aj keď kombinácia kožuch, converse a tá taška s chvostom je veľmi podľa môjho gusta! prajem pekný víkend, ja budem musieť doháňať zameškané veci do školy blee. a keď nájadem nejakú bonusovú určite sa objaví tu.

20120315

.creatures of comfort

keď vítať slnko tak len v tomto letnom obleku alebo v exkluzívnej Conscious kolekcii H&M!
láska ku kombinácii sivá + žltá sa u mňa vždy vracia vo veľmi príjemných intervaloch
máte nejakého  favorita na vítanie jari aj vy?

                                                                                 h&m

20120306

.wishlist a interiérové inšpirácie a medík

moja dušička sa už teší na jarné dni, hoci vždy keď si dám nejaký jarný odev tak si ho vyzlečiem a keď vykročím do exteriéru tak to rozhodnutie prezliecť sa vôbec neľutujem, lebo je ešte stále otrasná zima, a klamlivé slnco. ale nie o tom som chcela, z voľnej chíle som uvažovala čím sa túto sezónu nechám zlákať a vyšlo mi nasledovné. okrem tohoto wishlistu sa chcem podeliť s obráštekmi pretože tento semester mám predmet interiér, ktorý je super, navrhujem byt pre dj-a a bloggerku /ehhh aké nápadité :-D/, preto sledujem the Selby, ako ľudia bývajú, lebo to chcem spraviť pre ľudí a nie len pre pekú vizualizáciu. na záver je tu ešte jedno super včelie video. tak si ho užite :-) prajem pekný večer.

biele jeansy.acne_pierková čelenka tielkošaty a plavky.h&m_tenisky.novesta_okuliare.karen walker_ bunda.dkny_listová kabelka.zara _sanále.philip lim

20120304

.spešl girls

paulínka zastavila na chvíľu čas
tento obrázok si vyžaduje špeciálny post. páčime sa si.
máme s novú obľúbenú spoločnú

20120303

.marni-vosť v h&m na vlastné oči

valí sa to odvšadiaľ, ale čo už narobíme keď je to skoro také chrumkavé ako arašidové chrumky. boli sme si s babami pozrieť v Prahe kolekciu Marni at H&M, ktorá bude v obchodoch už vo štvrtok a musím prezradiť, že mňa naživo veľmi prekvapila. Rovnako pozitívne ako aj negatívne, veci ktoré sa mi páčili v lookbooku zostali na vešiakoch celkom prehliadnuté a do pozornosti sa dostali na prvý pohľad nevýrazné kúsky. Najviac sa mi páči lakovaná béžová kabelka a modro-okrové šaty. Keby moje prasiatko nezívalo prázdnotou rada by som ho za účelom nákupu rozbila. Bola som trošku sklamaná z farieb bižutérie /až na tie žlté priesvitné vecičky, tie sú najkrajšie /, z topánok a asi aj z môjho výberu je jasné, že vzory ma príliš neoslovili, preto v tomto prípade preferujem viac pánsku kolekciu a jednofarebnné kúsky. Všetky fotky si už môžete aj s cenami pozrieť na háemkovej stránke. Viem že ste už písali niečo tu, ale čo sa páči najviac Vám? Ďakujem všetkým s ktorými som strávila toto skvelé popoludnie! a tuto sa ma niečo opýtajte keď chcete!