20120530

.zima&jeseň v h&m

už je to týždeň čo sme si boli v Prahe obchytkať jesennú kolekciu h&m. atmosféra, ľudia a jedlo boli fantastické, pánska kolekcia ktorá visela na vešiakoch podľa môjho názoru prevýšila tú dámsku, z troch mojich lookbookových favoritov tam bol síce len jeden ale bola som s ním naozaj spokojná. Ovečkové kabáty sú predsa mojou slabosťou. Viacero vecí ma sklamalo svojim materiálom napríklad legíny a vzorovo identický svetrík, naopak doplnky boli celkom "statement". Zopár fotiek som odfotila na rybu, tak snáď ich dám čoskoro vyvolať. Fotky som si požičala od jj a zuz a zničila tú našu hnedo-ryš-blond trikolóru. Nevadí stále sme seksi ako najlepšie čučoriedkové košíčky!
Jeseň je ešte ďaleko, nelámme si nad ňou zatiaľ naše fešn hlavy. Na to sú tu teraz Nosné konštrukcie II. !


20120525

.tangerine trees and marmalade skies

radosť z úspešného týždňa, veľa úsmevov, žiadne vrásky, dobré jedlo, lúče slnka, váľanie sa v tráve
príjemní ľudia, malé a veľké radosti pokropil letný dážď...
dúfam, že najbližšie týždne sa budú niesť len v znamení dobrôt toho uplynulého
užívajte si víkend, ja sa zajtra chystám na Kreatívny vintage bazár, budem sa učiť staviteľstvo popri predávaní takže nič extra. ale dnes som sa nabila energiou musím to zvládnuť ľavou zadnou. 
ak je toto pre vás nudný post povedzte! ukážem vám niekedy aj celý outfit už je to doplnené aj keď ste nič viac nechceli, sledujte to tu.

20120519

.rezonation

už to bolo dávno ale bolo super! keď máte okolo seba dobrých ľudí, správny obsah v pohári a celý rezonujete je to to najlepšie čo sa Vám môže počas sobotňajšej noci stať. Ako vidíte stupeň mojej maľovacej ľahostajnosti dosiahol level milión "no makeup no worries" dôležitý je aj tak len úsmev a alkohol radosť v očiach. Musím sa otrasne priznať, že so svojím outfitom som bola nadmieru spokojná, diy sandále boli spočiatku hrozbou ale výsledne sa na nich super skákalo, a bundiška je odtiaľto. Reálne som uvažovala nad jej kúpou, no zrazu som dostala od Sheinside kredit a neváhala ani sekundu . Je úplne super mäkkučká a teraz ju skoro stále nosím. To je asi všetko, a Pauli robí najlepšie džípové party!

20120517

.sme obnovili

druhé a pre tento semester posledné obhajoby sú za mnou, výsledok ešte nemám ale iný, ten 4:3 mi pre dnešok bohate sačí :-) chcem takýchto štvrtkov viac! začína sa mi skúškové, takže podobných "blbých" postov v prepnutej nálade čakajte viac :-D dnes oddychujem a od zajtra sa začínam učiť, chcem to mať všetko čo najskôr za sebou. v sobotu je noc múzeí, a po mojej minuloročnej premiére sa jej chcem zúčastniť znova. Inak ako vidíte stále nosím tieto biele nohavice, budem ich nosiť až do skonania sveta, a vesmírnej černoty. na obhajoby som si dala moju obľúbenú slušnú háemkovskú blúzôčku. Vonku je aj napriek tej kose super slnko takže to ma veľmi teší. Prajem nám /maturantom, štátnicujúcim a iným skúšaným / turbo veľa síl do učenia :-)


20120515

.interior

tadááá, veľa krát ste si pýtali niečo z mojej tvorby, takže nech sa páči servírujem Vám môj interiér. Posledný termín odovzdania som dnes o dve hodiny zmeškala, takže snáď sa vyššie moci nadomnou zľutujú. Je ešte teplý z tlačiarne. Bola to najpríjemnejšia vec ktorú som za uplynulé tri roky na našej škole vytvorila. Splnila som si svoj mint ombré sen :-)
Ako vidíte mám veľa veľa školy, piatkové obhajoby urbanistického ateliéru dopadli nadštandArdne :-) Snáď sa máte lepšie, užívate si teplé dni vonku a tak. Ja zatiaľ len sedím a klikám, pozajtra ma čakajú ďaľšie. Dnešné Kreatívne ráno bolo fajn hoci som nezostala do konca. Človek by neveril aká je Marika skvelá moderátorka a že do rybičkovej pomazánky treba kôpor!
Majte sa krásne!
  

20120512

.ikea PS 2012

Keď som si pred niekoľkými týždňami našla v mailovej schránke správu s návrhom na spoluprácu od IKEA bola som úplne vykoľajená. Nemohla som nič iné len súhlasiť, mám odtiaľ asi všetko, veď kto by nemal rád  dizajn za dobrú cenu :-) 
Uvedenie kolekcie PS 2012 o ktorej som písala už dávnejšie tu bolo príjemným posedením pri káve a škoricovom koláčiku, kde všetci zúčastnení ukazovali fotky zo svojich domovov a teda aj ja tú svoju s ľanovými obliečkami- škoda že nie je taká cool tako tá s tým tigrom. Čo poviete, páčia sa Vám? Mne sa najviac páči idea redesignu starých kúskov, ale s použitím nových ekologických materiálov, akými sú bambus alebo kompozity (drevo+plast) a fakt, že od augusta si budeme môcť v Bratislave kúpiť celý sortiment IKEA, lebo naň už bude dosť miesta. Juhú! A foka outfitu z toho dňa je TU ! a otázky smerujte SEM :-)

20120509

.véčkovské narodeniny

včera bol tomu mesiac, čo sme oslavovali  narodeniny našej obľúbenej vé. kedysi by som povedala, že v "kruhu priateľov" ale musím podotknúť, že teraz už aj vo vysokej koncentrácii blogerov na meter štvorcový. Je to ako choroba :-) Koláčiky, ovocie, džúsiky a alkoholy, veľa smiechu, nálepiek, moje stretnutie tretieho druhu s kajnimi kríprsmi, afterkovské rezonation u daniela keď oslávenec zjedol toľko ovocia že zaspal. nemám veľa času, makám ako fretka, nestíham nič, držte mi palce prosím v piatok mám obhajoby ateliéru !

20120505

.byl pozdní večer, první máj, večerní máj, byl lásky čas…

v utorok sme si spravili šalát, zobrali čokoládu a išli sa prejsť. bolo neskutočné teplo, ako v lete.  najradšej sedávame pod košicami. kto už na Slavíne bol, vie, že zo Slavína je skvelý výhľad, a skvelo sa analyzuje bratislavský urbanizmus. Večnou témou je slovenský rozhlas, ktorý odtiaľ veľmi dobre vidno, a ja vždy vravím, že je pekný, diskutovali sme o tom novom čude čo stavajú na Trnavskom mýte v ktorom má byť zara so  2 250 m2! Oh to je také zbytočné, radšej keby mi tú kabelku vedeli objednať. Inak ja mám na sebe levisky, košeľu Bik Bok a konečne aj to zaslúžené barbie B. Daniel má na sebe odvrchu sekáč, h&m a lacoste.  Bol to krásny podvečer, milujem ten pocit, keď sa cítm aj po piatich rokoch ako čersvo zaľúbená. V noci je to so svetielkami ešte čarovnejšie. Dnes je Rezonation tak sa teším a pýtajte sa ma niečo tu ak máte otázky.