20120628

.prečo babô

občas sa to stáva, dlhé ráno, nová bundička, strapaté vlasy, pohodený foťák
myslím si, že netreba dva krát vysvetľovať prečo som tento baseballový zvršok musela vlastniť
Písmeno B ma sprevádza celý život a máme spolu celkom blízky vzťah hraničiaci s posadnutosťou. Iniciály B.B., narodená v B, kraji BB s trvalým pobytom v B všetci moji kamaráti to poznajú, lebo to rada a často opakujem :-) Som rada za svoje meno lebo keď v mojom priezvisku pozmeníte interpunkciu vznikne vám babôčka. a babôčka admirál to nie je len tak!

20120621

.favourite

minule sa mi na stole z voľnej chvíle nazhromaždili veci o ktorých v súčasnej dobe môžem povedať že sú mojimi veľmi obľúbenými, tak som ich dala k sebe a odfotila. začnem pekne poporiadku.
 Vyplnený index, pozbierala som všetkých bludišťákov a keď sa mi nechce veriť že naozaj, tak si ho rada otvorím. potom tak ospevovaný krém Kozie mlieko, parabény neparabény je to už moje druhé balenie, kým nájdem niečo lepšie tak mi dobre poslúži. na rozdiel od biodermy mi nič neupcháva, je ľahký a svieži. Ďalej kto sleduje môj facebook vie že som si kúpila Bobble fľašu. musím vám povedať že je to trochu blbosť:-D chuť vody fakt závisí od toho akú tam nalejete, intráková chutí lepšie tá v škole je úplne taká istá hnusná. ale ja som rada, z ekologického hľadiska sa mi to naozaj oplatilo, obyčajné fľaše som si vždy niekde zabudla. Nie je mi jedno ako sa zaobchádza s našou planétou, takže takéto riešenia mi vyhovujú. Kúpite si ju napríklad tu. Ďaľšou vecou je moja najmilšia špirála Alverde, ktorú som si kúpila po dlhom obkukávaní. Vyhodila som tú tučnú hnusne droliacu sa umeloriasovú Maybelline. Táto je super riasy jemne nafarbí a môžem si dať aj viac vrstiev bez obáv masívnych nánosov. Potom je to zatláčač nechtovej kožtičky Alverde, po tomto skúškovom mám nechty v totálne dezolátnom stave, dávno si nepamätám že by som ich mala takto obžraté. Tak som si toto kúpila v nádeji že sa o ne budem viac starať, neprestajne obžieram, ale aspoň zatláčam a olejčekujem. 
Poslednou vecou je kartónový fotoaparát IKEA KNäPPA s  ktorým stále experimentujem. Fotí ako šitný mobil ale je nekonečne čarovný. Práve som si ho umastila od kokosového oleja. Nedá sa nikde zohnať a to mu pridáva úplne najviac na hodnote cítim sa s ním výnimočná :-D Ako málo človeku stačí. 
Ou nejak som sa rozpísala. 
  
a obľúbené činnosti posledných dní fotené ikea knäppa

20120620

.vyhraj s Redds lístky na Grape!

Milujem letné festivaly, aj keď tento rok obídem moju obľúbenú Pohodu, mám na pláne iné na ktorých si to určite vynahradím. Jedným z nich bude už po tretí krát Grape. aha tu je minulý rok!
Nie je nič príjemnejšie ako vyhrať lístky na festival, teda ja sa takmer vždy zapojím keď sa niekde súťaží. Šťastie sa na mňa ešte veru neobrátilo ale mám niekoho kto by o tom vedel rozprávať :-)
Preto keby som lístok na Grape už nemala, tak by som ani chvíľu neváhala zapojiť sa do súťaže s Redd´s, ktoré ma oslovilo v rámci podpory jej propagácie. Kedže to je Redd´s sladový nápoj pre ženy, hýčka nás sladkou chuťou a bublinkami určite to nie je len taká hociaká súťaž. 

Okrem toho , že sa hrá o 100 lístkov na Grape, 100 iPodov shuffle, hlavnou cenou je výlet do New Yorku s bohatým vreckovým! Ako sa zapojiť? Je to jednoduché, na plechovkách REDD’S teraz nájdete jedinečné kódy, tie zadáte na redds.sk a ste v hre !  

Redd´s mám rada a určite bude mojou letnou súčasťou, kedže sa logicky do súťaže zapojiť nemôžem budem svoje kódy rozdávať naokolo a dúfať že sa nás 10.-11. augusta na piešťanskom lestisku stretne čo najviac. Ide o sladový nápoj, preto ho pite s rozumom a od 18 rokov. Tak čo vyskúšate šťastie?
Moje ďaľšie festivalové outfitové tipy si môžte pozrieť tu


20120609

.when it comes to us

s véčkom sa stretávame zriedka v bratislave, väčšinou sa to spája s nejakou príjemnou blogerskou povinnosťou- veľmi bystré oči si všimnú o čo sa môže jednať. chcela som odfotiť vé s jojom, lenže sme mali málo času, málo svetla, a ja som si zase neskontrolovala nastavenie, takže snáď to bude nabudúce lepšie. na sebe som mala kombináciu vecí v ktorých sa cítim úplne najlepšie pohodlné converse, rifle, tielko, nejaký doplnok a niečo zaujímavé-v tomto prípade opäť h&m FAA kimono a kabelku s huňatým chvostom. Mám rada škatuľky že "to je také baboc" alebo "to je také ne vé" /teraz zrovna nie/ ona ma za to úplne nemá rada :-D ale samozrejme uznávam, že najlepší je v móde moment prekvapenia! to len tak odveci, lebo pre mňa je to stále aktuálna téma. prajem pekný víkend! 

20120608

.sunday

v nedeľu sme boli na prechádzke mestom, len takej príjemnej nedeľnej spojenej s návštevou prieskumu VŠVU, úplne ma mrzí že nemáme s danielom jednu spoločnú, lebo sme podľa môjho názoru  ladili. mňa už ste si okukali v predchádzajúcom poste tak dnes okukávajte daniela.
inak do tejto modrej tašky z som najviac zamilovaná, až na to, že má drobnú chybičku, a tou sú neokované dierky na uškách- keď sa po chvíli viac vyťahajú tak nebudú držať na svojom mieste, áno stalo sa mi to, musím to nejak vymyslieť lebo ju stále nosím a mám v nej vždy veľký náklad. Takže kto by si ju chcel objednať pozor!

daniel shoes/asos, nohavice/h&m, tričko/ny, okuliare/neviem
ja bag/oasap dress a blazer/h&m, boty/mng, okuliare/ebay20120603

.party & urban market

zabite ma! úplne som si obľúbila takéto fotky takže sa na ne môžete tešiť vždy keď farby nebudú podstatnými. mám za sebou skvelý víkend, dva resetovacie dni sú počas skúškového na nezaplatenie! 
V piatok som zažila seventeen again. Jazda na bicykli do petržalky bola super aj keď sme po ceste naspäť trochu zmokli, večer sme sa vybrali spontánne do mesta videli sme PPE, robili sme nielen to čo vidíte na gifku a zaspávali na svitaní. chcem ešte stihnúť  prieskum VŠVU  a večer lowii. Užite si nedeľu, vyštartujte do nového týždňa čo najlepšie ja už zase so skriptami v rukách :-blll


20120601

.streda

na takýto piatok sa mi celkom hodí tento post z minulej stredy kedy som bola výnimočne osláviť prvú úspešnú skúšku /väčšinou mám z prvej hneď FX/. Spravili sme si vtipný večer, boli sme sa pozrieť na Diktátora- debilného humoru nikdy nie je dosť. a tak. Dnes mám na pláne Panel story modlím sa aby sme nezmokli a zajtra Urban market. Práve som prišla z predpredposlednej skúšky, ktorú si pôjdem pravdepodobne ešte raz zopakovať, jem najsladší prvojúnový melón, a zachvíľu vyrážam. Ak ma máte málo tu sledujte ma na facebooku ak sa chcete niečo spýtať pýtajte sa na formspringu, je to celkom zábavné, medzi učením.
Prajem krásny víkend aké máte plány vy?