20120730

.babô oslavovalô

ako už možno viete minulý týždeň som oslavovala narodeniny. zavŕšila som skvelý rok a bezhlavo sa pustila do ďaľšieho, asi najnáročnejšieho ktorý ma čaká. oslava bola parádna v prudko architektonickom zložení!
dostala som najkrajšiu tortu, najsladšie muffiny a veľkú lineckú babô sušienku, bicykel zatiaľ síce len na obrázku, brokoličiaka, všeličo, najviac radosti a úsmevov. grilovali sme popíjali sme kúpali sa v bazéne... ďakujem počasiu že bolo pekné aj keď som sa zobudila už druhý rok do upršaného narodeninového rána. kto je zvedavý nech si pozrie tu

20120724

.beatpatrol 2012

po týždňovej odmlke som si konečne našla čas na blog, mám sa super takže sa internetu veľmi nevenujem, čomu som naozaj šťastná. Cez víkend sme boli v St. Poeltene na festivale Beatpatrol /kto sleduje facebook vie/, bolo tam mega mega mega mega. Najlepšia party! Aj keď artists a press majú opačne otočené šípky, nikdy neviete kedy sa vaše cesty skrížia. Tak sa to stalo aj s krásnymi dj-kami Nervo, ktoré zostali stáť na schodoch keď zbadali moje legíny /uvidíte niekedy aj vy/ pochichotali sme sa chvíľu a zvečnili túto milú chvíľu. Stretli a rozprávali sme sa so všelikým. Vedeli sme že bude pršavo a chladno tak sme bývali v skvelom eko hoteli a preto pasujem Beatpatrol za najluxusnejší festival ever! Videli sme Dada Life, Nervo, Laidback Luke, Steve Aoki, Bloody Beetroots,Cyberpunkers,Crookers, Avicii, Autoerotique, Dimitri Vegas, Tommy Trash a všeličo iné. Haha aby som nezabudla aj The Rabbeats :-) chalani mali radosť aj keď hrali na úplne zabudnutom stage. Čoskoro bude na Shiz.sk celý môj report. Dúfam, že sa máte aj vy fantasticky, zajtra je spešl deň tak sa veľmi teším aj keď sviečok bude až 21.
inak ešte do zajtra máte čas na zapojenie sa do giveaway!

20120718

.we redd´s

minulú sobotu sme mali takú veľmi dobrú party ktorá sa už tradične odohráva každé leto. Tento rok bola vďaka Redd´s príjemne jablčná. Preborili sme mýty a pili ho aj muži, hoci mali kade tade odloženú Plzeň :-) všetko čo sa dotklo stola bolo v zápätí zjedené, smiali sme sa, skúšali pivné triky z amerických filmov, dabovali moju rybu, grilovali, šiltačkovali, fotili sa, a boli sme radi že sme bojkotujúc Pohodu opäť všetci v takmer kompletnej zostave spolu v lete u deňjela. fu to ale bolo súvetie. bonus tu.

Inak na posielanie kódov z plechoviek Redd´s máte už len posledné dva týždne, tak to nepremeškajte a zapojte sa do súťaže o výlet do New Yorku v hodnote 4000 eur alebo o lístky na Grape ktorých je 100 takže predsa len je väčšia šanca že sa vidíme skôr na festivale ako za oceánom.
Ja sa do súťaže zapojiť nemôžem tak si aspoň vychutnávam sladké bublinkové osvieženie. Hlavne pite s mierou a od 18 rokov :-)


20120714

.wir haben nach Wiesen gefahren

kým boli všetci na Pohode my s Danielom sme sa zúčastnili "žatvy" na maličkom festivale Harvest of Art. Bol to celkom zaujímavý zážitok. čo sa týka zahraničných festivalov, sme úplní nováčikovia, tak sme sa vybrali autom stráviť príjemný večer na koncerte našich obľúbených Mumford and Sons a The Kooks. Mumfordi boli úžasní, nahradili mi celú Pohodu. Areál sa nachádza v malej dedinke Wiesen do ktorej bez mapy naozaj netrafíte, je to tam strašne pekné, jeden stage, svažitý terén - vždy nájdete miesto z ktorého perfektne vidíte a kapely majú výhľad z pódia priamo do lesa. Keby tam nestálo pivo 5eur tak tip top celé! Nejaké fotky z tohoto výletu ešte vylezú zo Zenitu, zatiaľ spievajúca atmosféra z auta :-) Boli ste už na nejakom festivale bez celej partie len vo dvojici? môj report si prečítajte na Shiz.sk
vidíte tie sivé rámiky aj vy was ist das?

20120712

.lomomix

fotky vyvolané, ale som celkom nespokojná, lebo to bolo drahé a nie je to také pekné ako to býva, skrátka v nitre im to veľmi nejde. ale nevadí, aspoň som si pospomínala na veci na ktoré som už za ten čas zabudla. takže začíname letnými aktivitami pokračujúc nocou architektúry pradávnou návštevou v showroome a na záver je strieborná hokejová oslava. tešte sa bude veľa postov, ešte aj zopár z loma :-) ako prázdninujete? ja stále super super, teším sa že sa občas aj mráčik zjaví. nech už aj poprší prosím!
nezabudnite na GIVEAWAY a inak dnes ste mi dali na formspringu celkom zabrať, ale super, baví ma to :-D