20121127

.winter is coming

dnes vyšlo v bratislave asi po desiatich dňoch slnko! to je strašne super,musela som sa o to podeliť, kamošku pustili skôr z nemocnice, takže keď chcete, zázraky sa dejú!
 ja už som sa začala silno zazimovávať, lebo zime sa aj napriek slnku nevyhnem. nemám ju rada lebo mi prináša hrozne veľa problémov, mala by som to nejak prekonať, a keď nesvieti slnko som strašne lenivá, ale vlastne keď svieti príliš tiež :-D je to so mnou hrozné a k tomu milion malicherností ako to, že permanentne vyzerám ako sob rudolf lebo mám omrznutý nos už pri piatich stupňoch a to z duše nenávidím! neviete čo s tým? ja bežím do školy, a keby ste boli zvedaví, kto je F&F blogerom mesiaca na nadchádzajúci mesiac tak si kliknite na F&F blog a prečítajte si :-)
 Dokelu meškám, prajem Vám pekný deň! A pustite si aktuálne moju najobľúbenejšiu pesničku, celé to znie ako Lucy in the sky with diamonds čo je moja najviac obľúbená od Beatles.

info: ak sledujete facebook a máte mojich kravín stále málo, možno je to tým, že teraz sa nejak zmenili nastavenia a nezobrazuje všetkým čo lajkli všetko, tak ak chcete tu si ma cez nastavenia pridajte do záujmového zoznamu, aby vám na facebooku nič neušlo. pripojila som tam aj návod ak by ste sa náhodou cítili stratení, otázky smerujte na formspring :-)


20121120

.dnes

inkognito, dni ako tieto
ako granátové jablko
 ako palacinky a džem z ruží
dni ako tieto mám rada

dnes som kúpila prvý vianočný darček, nosila som si teplo v najvychytenejšom plastovom poháriku, mala som pičný sveter /jasnejšie tu/. čo viac dodať, mám sa super, len my chýba slnko. máte radi palacinky? aké najradšej? ja som vždy najedená z dvoch ale zjedla by som milión. Palacinka Lacinka na šancovej je moje obľúbené retro, je zárukou dňa s ktorým som spokojná :-)

20121113

.MMM

"Sen je zážitok obrazových, zvukových a iných zmyslových  vnemov vytváraných mozgom počas spánku.. Udalosti v snoch bývajú často neuskutočniteľné alebo málo pravdepodobné..."

Tak nejak sa dala pred pol rokom asi predstaviť kombinácia Maison Martin Margiela a H&M. prešlo niekoľko mesiacov a predstavy dostali skutočnú podobu, veľmi rada som sa ich dotkla, vyskúšala poprechádzala sa snovou krajinou a pokračovala v aktuálnej realite.
Kolekcia je veľmi kvalitná, môjmu architektonickému srdcu veľmi blízka ale stále nedostupná. Ak sa pozajtra 15. 11. 2012 rozhodnete bežať a ukoristiť si kúsok Margielu v re-edícii vedzte že brány sa otvoria už o 9.00 a kto prv príde ten prv berie znači fakt, že tento rok budú nakupujúci oslobodení od pások. Ja si budem spať v perinách a dospávať beániu, snáď ma v mojich snoch tie plexisklové béžové lodičky a kašmírový rolák prestanú prenasledovať. Sníva sa mi ako hrám tetris s candy bags, ako neviem nájsť nekonečným rukávom koniec. ale asi to len veľmi prežívam. ak by ste chceli niečo vedieť pýtajte sa na formspringu a bonusy hľadajte na facebooku. Je to zatiaľ najlepšia klaborácia ktorú si pamätám ani si nechcem predstaviť čo prichystá H&M nabudúce. Jarná kolekcia v štýle Isabel Marant ma celkom vyviedla z miery!
20121110

.arty farty mega party

pred dvoma týždňami som bola po dlhej dobe na party ktorá bola podľa môjho gusta. V Nitre stále niečo chýba preto sa organizačný výbor okolo Rezonation rozhodol priniesť do tohoto mesta to čo tu štandardne nebýva- multižánrovú udalosť pod príznačným označením Arty Farty. Malá burza spojená s premietaním študentských filmov, súťažou v Singstar a skvelou party až do noci...  Chalani dostali veľa chvály, boli šťastní, že prišlo toľko ľudí. Myslím si, že ak ste premiérovú časť zmeškali, určite ešte budete mať v budúcnosti možnosť dobehnúť to :-)  Ja som sa veľmi tešila zo svojich svietiacich šnúrok a z víťazstva v Singstar. Dúfam, že nabudúce prídete!

20121106

.light side of the moon

bola som veľmi prekvapená, že toto je novembrový lookbook Nasty gal
 presne to, čo sa mojej rozdvojenej osobnosti teraz veľmi páči!
trošku však prestrelili ročné obdobie
"Bolt out like a streak of light in bold whites and liquid metallics, and get ahe of the game in sporty styles wrapped in mesh and dusted in deco sequin clusters. Fierce angels thrive in a total eclipse, basking in a brightness that never ends."
facebook a formspring

20121103

.this is instant halloween

 ja som vedela prečo si "šanujem" posledných 7 snímkov v mojom Polaroide. čakali presne na udalosť týchto rozmerov. This is halloween je jedna z najlepších party roka, som si ju mega užila!
Najlepšia bola Ester medúza, úplne svietila! a potom jasnačka že Bender s frajerkou. Ja som bola pyšná na svoju čelenku- nikdy som si nemyslela že a niečo podobné obajví na mojej hlave.
Minule ste sa ma viacerí pýtali odkiaľ mám svoj foťáčik, tak ten pochádza z Instant Shopu, ak chcete viac info sledujte facebook, a ak si ich chcete obchytkať nájdete ich na Kapucínskej na poličke v obchodíku Polymorf.
A ak už na viac fotiek nie ste zvedaví tak budete asi sklamaní, plánujem Vás zahltiť ďaľšími! hehe užívajte si sobotu! aký bol ten Váš "helouvín"?