.jag reser till Stockholm

nie kecám, ale cestovať do štokholmu už nie je tak náročné, kolekcia STOCKHOLM sa zabývala od mája aj v bratislavskej IKEA. ide o veľmi oku lahodiace kusy nábytku ku ktorým samozrejme nechýbajú ani doplnky. nebudem to zbytočne obkecávať, mne sa najviac páčilo použitie drevenej orechovej dyhy, oblé tvary a stolička ku ktorej je ľanový prehoz a tak sa vie tváriť trochu ako kresielko. Z materiálov mi najviac učaroval zamat, príde mi celkom neobvyklý. Na prvý pohľad sa mi zdalo, že tie veci dokážu pôsobiť spolu iba ako kolekcia, kvôli tej čudnej zeleno-žltej farebnosti. Ale v konečnom dôsledku každá funguje ako skvelý dizajnový solitér…ak sa teda vhodne zakomponuje. Cieľovou skupinou sú ľudia ktorí síce majú radi stolík LACK ale už sú naň príliš veľkí a bohatí. prevažujú trojciferné sumy za ktoré však dostanete nadštandardný dizajn a taktiež kvalitu prírodných a udržateľných materiálov. Kolekciu si môžete ísť pozrieť naživo alebo klik sem.Čo si myslíte vy? ja sa v ikea vždy cítim ako doma. Ah a tí dvaja rozmazanci (Jaja a Daniel), robia mi dobrú náladu.
 

 

 

Comments (13)

 1. orechova dyha aaah! vubec jakykoliv tmavy drevo me hrozne uklidnuje (kdezto takovej buk z celyho srdce nesnasim!) a podle me hozne dobre sedi i do industrialnejsich interieru.
  a prosila bych si takovej ten dlouhej skrinko-stolik!

 2. vydarilo sa im to, páči sa mi farebná škála a krásne drevo

 3. Och, toto sa mi veľmi páči! 🙂 Aj tvary, aj tie farebné kombinácie.

 4. ten zelený gauč je úžasný! a to kreslo s listovým (alebo že by to boli stromčeky? 😀 ) poťahom a ten drevený príbor a tie látky a vázy na stránke a tak nejak celkovo je to úplne úžasňácke .)
  zasa raz by som si vedela nanovo zariadiť celú izbu len z ikea 😀

 5. miluju ikeu prostě!

 6. mmmmjam! dokonalý fotky:)

 7. tá stolička s prehozom na ktorej sedíš je supiš 🙂

 8. I'm in love wit these pictures.

 9. Paráda najparádnejšia !

 10. Vypadá to moc dobře. Jednotlivé kousky si umím představit i u sebe doma…ajajaj, asi jsem to neměla vidět!

 11. hehe, trosku 60s 70s 🙂 zamatovy gauc by som si nechala povedat.. BORDOVY!! <3

 12. Hey girl, nice photos!
  Wanna follow each other?

  http://fashionscrown.blogspot.gr/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *