.gant F/W 2013

  milé blogerské povinnosti v kreslách obľúbeného Shtoora. Jesenná kolekcia značky Gant sa opäť vracia na východné pobrežie, je plná super tepých vecí úplne stvorených na jeseň. Zistila som že preppy materiálmi sú shetlandská vlna, praná bavlna a džersej tak vám to musím napísať 🙂 V Gante sa mi vždy viac páčia pánske kolekcie, čo je asi prirodzené, kedže to bola na začiatkoch výsostne pánska záležtosť. Uvedomil si to aj návrhár Michael Bastian, ktorý po niekoľkých úspešných sezónach v Gante tento rok opomenul kolekciu pre ženy. Kolekcia Stockbridge je inšpirovaná ilustráciami Normana Rockwella, ktorý v 50-tych rokoch ilustroval časopisy ako napríklad The Saturday Evening Post. Niektoré kúsky sú identickými kópiami. Pri pohľade na jeho dámsku ilustráciu Rory Gilmorová vo mne plače a pána Bastiena preklína. Ja som si s radosťou obliekla svoju košeľu z Gantu ktorá pochádza z minuloročnej jesennej kolekcie a ešte nesie Bastienovo meno.
(na sebe mám: šortky_miss kenvelo bag_chcembyťproenzaschoulerPS1 loafers_zara košeľa_gant x michael bastian)

mohli sme si vybrať jeden kúsok z minulých sezón, tak som stavila na kožený opasok, snáď ho zdedia aj moje deti 🙂

Comments (5)

  1. – tuze ten kabat. tuze !

  2. a šak ty si úplná rory.. minimálne čo sa cute ksichtiku týka 🙂 a s tou ivy league to tiež dávaš náhodou, aspoň to je vždy uveriteľné u teba 😉 ..ináč, prázdniny ti prospievajú tuším, slečna bakalárka 🙂 fakt super posty posledné!

  3. Super vyzeráš! A presne si vravím, že ten kabát je perfektný, taký čo by aj navždy mohol vydržať :D. Snáď sa to podarí tvojmu novému opasku.

  4. Anonymný

    Nadhera!ty svetle modre saty s hnedym kabatem jsou pecka!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *