.pôhôda 2013

v celom roku sú mojimi mýľnikmi- nový rok, pohoda, narodeniny a vianoce. minulý rok som pohodu vynechala, ale tým že tento rok som pribrala obhajobu bakalárky, zaradila som ju znova naspäť. aj napriek tomu, že som veľmi ochorela, to vôbec neľutujem. vnímam ju nejak inak ako pred piatimi rokmi (alebo sa tak zmenila?) nebola som v dave ani na jednom koncerte ktorý sa odohrával na hlavnom pódiu, čo bolo divné a veľmi mi na ňom chýbali svieže denné koncerty ako kedysi Gossip, Razorlight, Miss Platnum a vlastne ani večer ako Basement Jaxx, Moby, M.I.A. Pre mňa bol tento rok hlavný stage totálne mŕtvy a mega nudný. Atoms for peace sú úžasný, ale asi len keď ležím doma na posteli, alebo robím do školy, alebo mi k nim chýbal len nočný rozpálený runway ako v minulosti napríklad pri Portishead. O to viac som si užila ostatné. V Európa stane dva najlepšie koncerty Skip&Die a čarovnú Maiu Vidal ktorá ma dojala svojou úprimnosťou a radosťou k slzám. Medzi ďaľšie skvosty uplynulej Pohody radím iamamiwhoami ktorú som musela podeliť s django django, pretože produkcia tohoto krásneho festivalu dala mojich dvoch najväčších headlinerov cez seba. bol to načasovaný rýchly beh zo stanu cez celý areál. v tesnom závese je Karin Park, Bonobo a  SBSTRK ale toho som už nejak fyzicky nevykrývala. Justice som videla minulý rok live, takže mi to až tak žily netrhalo, ale záver a.k.a stužková bol veľmi milý (divný). A áno jasné, tuc tuc Major Lazer, Diplo, musí byť. Erol Alkan to dojebál ale aspoň som mohla ísť skorej spať všakže. Teatro Tatro bolo super špicové s ich mirakl of slovak inžiníring. Nestihla som toho veľa ale tak zase nabudúce.
Starkým som poslala pohľadnice, namaľovali sme s chalanmi krásne veľdielo, dali sme si veggie wrap, “úprimné kuriatko” (desivéé!) , rosé sme vymenili za saviňón , kokosy a suvenírne jablčnô. Neposkytujem vám fotky zázračných tvorov ako napríklad tu, my sme iba bežný smrteľníci suchári.
PS: pozdravujem dievčinku ktorá vďaka “ty si tá blogerka ?”nenápadne predbehla asi hodinový rad na meranie tuku, very good!

Comments (16)

 1. skvelá atmosfera!! ::)

 2. Ty jsi skvělá, jednou by jsem se chtěla podívat na Pohodu, zatím si vystačím s RFP 🙂

 3. posledná fotka very cool.

 4. už sa teším na Grape, hehe

 5. Pre mňa boli Atoms for peace životným zážitkom, ešte teraz mám zimomriavky.

 6. iamamiwhoami ♥

 7. Mne sa napríklad v podstate splnil sen, keď som naživo tu u nás videla Atoms For Peace. To bol podľa mňa najlepší koncert, čo som tam videla. Inak krásne fotky. 🙂

 8. super fotky!
  to s tou dievčinkou ma pobavilo 😀

 9. ty si bola na pohode? 🙂
  mne sa atoms pacili chvilu a nick cave of course

 10. fotky zázračných tvorov, aaaaawwww <3 <3 danke!
  Erol Alkan to dojebál
  a suhlasim, hlavny stage ma nebavil tento krat teda vobec… atoms for peace som pocuvala zdaleka leziac pri stane a stacilo mi <3
  a som rada, ze ty asi jedina mi nenadavas za to ze som OMG BOZE CHRAN PANABEKA nebola na Nickovi Caveovi 😀

 11. šikovná holka! 😀

 12. aach krásne krásne!

 13. ah ked toto vidim tak mi chyba pohoda.
  a ty si tak strasne fotogenicka, ja to nechapem, teba to musi byt radost fotit 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *