.košice

 jeden deň a jedna noc v košiciach. toto leto som bola na východe dva krát, neprežila by som keby som sa nezastavila v mojom obľúbenom slovenskom meste ktoré som poctila svojou prvou návštevou minulý rok. vtedy sa to točilo viac menej okolo danielovho vtáka 🙂 Teraz sme si užili večer vyvalení v úžasnom kulturparku v ktorom ešte nie je všetko na 100% ale uaaau! musíte tam isť čarovné miesto z ceruzky prešovských architektov zerozero. obnova akú by som raz chcela spraviť aj ja 🙂 košice sú úžasné mesto, vôbec sa nečudujem že zuzka sa stále a všade vozí na bicykli, ja som jej ho nachvíľu uchmatla a užila si krátku jazdu nočnými ulicami tiež. v pondelok sme si chceli ísť veľmi prezieravo pozrieť umenie do ďaľšieho skvostu- plavárne premenenej na kunsthalle ale samozrejme prázdninové pojmy o dňoch- bola zavretá. takže vy ju určite nezmeškajte! miesto umenia sme si dali kúpanie aspoň také malé v fontáne ja som hľadala stratený vesmír v tablete, ktorý som mala požičaný na svoje dlhé cesty. Kedže nemám smartfón bolo to s ním celkom zábavné.

Comments (16)

 1. najbližšie na dlhšie! kulturpark je teraz krásny a estetický, ale myslím, že stratil na atmosfére, ktorú mal kedysi 🙂 a milujem starú synagógu na zvonárskej, majú tam byť teraz "fešn shows" tak som zvedav

  • ale zachvíľu to určite chytí takú "špinu" a myslím že tú synagógu sa nedá nemilovať!

 2. … a to si este nebola v PO 😛

  • bola veď na začiatku leta! a 2 x 25 minút vo vlaku cestou na drienicu 😀

 3. První fotka je skvělá !

 4. Anonymný

  A to co je za super podprdu/plavky/votevr na prvni fotce :O

 5. vauuuu to je uplne super tento post, skvelé fotky! 🙂

 6. prepáč že neviem čo povedať k téme 😀 ale asi som ťa videla v seoul plaze ako si kupovala nakladaný zázvor a vanilkovú coca colu a inšpirovalo ma to a utekala som do chladničky a aj ja si išla tú colu kúpiť 😀 a prsteňové lízatko.
  a ak nie.. tak máš dvojča :-O

 7. kazdy spravny blbecek, ma riflovy oblecek.. (takymi slovy okomentovala moje maminka muj vcerejsi outfit :D) ale ja vam fandim, riflove vecicky sou nejlepsi!
  a chci to jidlo a do kosic. A pekne fotky 🙂

 8. dnes mi tvoj clanok prisiel vynimocne vtipny, asi mam taku naladu, alebo kosice mi chybaju, ale text vtipny aj obrazok, hlavne s tym suborom 😀 takze, sa smejem 😀

 9. super bolo 🙂 dúfam, že prídete čoskoro späť a nabudúce ostaňte na dlhšie! 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *