.friday i´m in love

do piatku je síce ešte ďaleko a viem, že včera som vám ponúkla najlepší teaser na fotky z Madeiry ale neviem si pomôcť mám dnes skrátka náladu na Cascais. Keď Vás Lisabon nudí (ehh, to sa asi ani nemôže stať), alebo len máte chuť na pláž, nasadnete na vlak a za necelú hodinu ste tam. Víkendové mesto bohatých lisabončanov. Je to tam ako na dovolenke. My sme si spravili babský výlet, s bicyklami, obedom na kraji útesu, architektonickými mňamkami a najlepším čízkejkom. Ale o tom zase nabudúce. Tieto fotky sú zo Santa Marta Museum ktorého architektom sú moji najobľúbenejší portugalskí Aires Mateus (aha to už mám do série).
Niet nad krásnu bielu stenu všakže! Aj vy už odpočítavate dni do víkendu?

 

Comments (19)

 1. akože Lisabon som nikdy nejako nevnímala ako miesto, ktoré by som chcela navštíviť, ale odkedy pridávaš tieto články tak som si to mesto úplne zamilovala a je na mojom zozname TOP 🙂
  a teším sa na ďalšie fotky

 2. Poslední dobou jsme nadšeně počítali, no a pak se vždycky ručička barometru otočila na "anipsabyzustaňvpostelikolotočenebudoufučák" Ale to je Praha, v BA a Vídni by to tenhle víkend mohlo být lepší!

  P.s.: Bílá stěna, modré nebe, skoro jak Santorini 😀

 3. supeeer fotky 🙂 veľa veľa energie z nich 🙂

 4. Ta bundička je úžasná!

 5. pekná bunda 😉

 6. super sviezi outfit, aj cele prostredie!

 7. krasne foto :}

 8. Ta poslední fotka je naprosto super! 🙂

 9. pekne misto;)

 10. Jůůůů, odkud jsou ty skvělé brýle?

 11. skvělé brýle!

 12. ty jsi jedna z mala na ktere se mi libi bile kalhoty!

 13. takéto výlety spojené s piknikom, bicyklovaním a podobnými vecami sú najsuper ! mala som podobnú barcelonu a nič nieje lepčie ako ísť na dovolenku na vlastnú päsť a robiť si čo chceč. <3 krása.

 14. Anonymný

  Odkial newbalance ? Nemozem zohnat tuto farbu 🙁 🙂

 15. Anonymný

  tá druhá fotka mi silno pripomína haim. inak krásne fotky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *