.všetko v pohode

aklimatizácia prebehla úspešne, moja welcome party sa odohrala na pohode. určite som nebola jediná komu sa headlineri prekrývali. rozhodnutia boli ťažké, ale v konečnom dôsledku usudzujem, že správne. tame impala trošku sklamali, kraftwerk bol špica, prezident nedolapiteľný, when saints go machine náhodne a prekvapivo výborný, putan club hlučný, moderat najlepší, travis dojemný a nekonečne ľudský, modeselektor trošku tancovačka. sobotné slnko nás potešilo japonský tricot som príjemne prespala, bemet sa mi nepáčil, sleigh bells šupa, kelis bola to, čoho mi je na pohode posledné roky málo, mount kimbie veľmi dobrý, suede dokonalý, goldfrapp čarovná, disclosure čuráci lebo sme stihli len latch, toky ranná techno tourbus party predskokan zakarpatského národného zboru. pohoda je láska, presne tak ako to napísali walter schnitzellson, aj keď nestihnete všetko čo by ste si priali, aj keď sa opálite podľa trička, aj keď si miesto piva dávate zázvorový čaj, aj keď vás nohy bolia a všetko. hlavne sa pohoda mení, je úplne iná ako pred šiestimi rokmi keď som tam bola prvýkrát. asi starnem, ale roky stále rátam na vianoce, narodeniny a pohody. pre mňa bola najlepšia aká mohla byť. boli ste? čo sa vám páčilo najviac?

 

Comments (22)

 1. Anonymný

  Pohoda byla skvělá. Už potřetí a je pořád super. Každý rok trošku jiná, ale pokaždé něčím lepší. Mám ráda tu atmosféru tam. A za mě letos nejlepší Moderat. Už když promítli "zákaz telefonů na jejich very dark show" jsem cítila v kostech, že tohle bude stát za to! A pousmála jsem se nad tvojí fotkou u stánku Slobodné vinárstvo)

  • aj pre mna bol moderat TOP aj ked som to vobec necakala. a potom o tyzden znova na melte.

 2. mäkučká knižka 🙂

  a vaša partia vyzerá taká južanská (plus jedna švédka teda ;))

 3. nebyl jsem, ale slíbil jsem si, že příští rok si ji nenechám ujít!

 4. Baboc dobre vyzeras!

 5. Accch, škoda, že som tam nešla :/ Super atmosféra vyžaruje z fotiek 😀

 6. chýba mi to, že som tam nebola. Super atmo z foto a tie slnecne OKULIARE co mas su superne!

 7. na pohodu som sa brutálne tešila, hlavne na tame impala, no moje sny boli zničené, lebo akurát desiateho sme odchádzali na dovolenku :/ ale raz sa tam dostanem!
  takto z fotiek to vyzerá úplne supr čupr mega!
  a penu dní mám aj ja doma, páradna kniha to je, musím si pozrieť aj film .)

 8. Anonymný

  baboc to su super fotky, videla som ta tam s danielom, vyzerate strasne stylovo-in love-proste tak stastne spolu! 🙂

 9. krasne si to napisala, a taky ti to slusii)

 10. Takže si to bola ty! A ja som si nebola istá, keďže som vedela, že si v zahraničí. Prepáč teda, že som tak pozerala, vôbec som si nebola istá a keďže sa mi na Pohode stalo, že som prišla za kamarátom, ktorý vôbec nebol ten môj kamarát, už som to nechcela riskovať. Fotky tutti frutti, hlavne tie z výšky fotené :).

 11. bozi fotky♥ ja to bohuzel propasla:(

 12. Anonymný

  babô viac píš! mohla by si urobiť nejaký super festivalový guide-čo si zobrať a aké sú tvoje dlhoročné skúsenosti 😀

 13. Máš krásny účes, ten vrkoč okolo 🙂

  • ďakujem! keby som si ho vedela spraviť sama tak mam taký každý deň. už som sa nevedela dočkať keď sa vrátim z PT že mi ho mamča spraví 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *