.big pear

pomedzi rumunsko by som sa na chvíľu chcela vrátiť do slovenskej jesennej reality. žiadna pláž a voľné dni, začala sa škola, gaštany sa váľajú s prvým opadaným lístím po zemi. a ja kedže nie som cestovateľ na plný úväzok čelím tomu rovnako ako vy. Kúpila som si na miletičke túto skoro polkilovú hrušku, je podľa mňa nádherná, páčila sa mi hneď na prvý pohľad. Bude mi ľúto ju zjesť tak som sa s ňou aspoň odfotila. A tamtadadá vznikol príspevok aký tu nebol už mesiace. Danielov supertelefón nefotí bohvie ako, ale už by som tú hrušku druhý krát na prechádzku asi nebrala, ak, tak len v brušku.
(na sebe mám čapicu a nohavice_F&F svetrík_lindex šál a bundička_h&m taška a boty_h&m premium a tršošku šťastných žltých ponožiek happy socks)

 

Comments (8)

  1. krásny šál!

  2. haha aká je smiešna 🙂
    raz som si na nejakom fancy trhu v rusku kúpila mega krásnu veľkú a tiež mega drahú hrušku (cena tam nebola a keď mi ju tá big matróna povedala, zmizol mi úsmev na tvári ale už mi bolo blbé povedať že spasiba ale nechcem ju teda 😛 ..a rovno som ju po prvom hryze (škoda že až na hosteli, to už by som si možno aj trúfla pohádať sa tam) vyhodila, bola fakt zlá 🙁

  3. tu bundičku chceme vidět celouuu!!

  4. ten šál je úžasný! 🙂 a tiež mám práve teraz doma takú veľkú hrušku 😀 v lidli boli všetky také, tak som zvedavá aká bude 😀

  5. Zaujímavý outfit a pekný článok, a aj tá hruška je veľmi..zaujímavá 😀

  6. Máš nádhernou šálu:) Miluju tvůj blog!

  7. Já teď jím hrušky snad každý den a hned je podzim krásnější! Fajn quick post po vyčerpávajících cestovní reportech (závidím!)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *