.i need you to take all my shadows for a walk tonight

áno je to neuveriteľné, začalo ma znova baviť fotiť seba, znovuobjavila som radosť z blogovania o móde. neviem či to je preto, že môj drahý daniel je viac po ruke (aj napriek tomu že práve študuje v Zlíne)  alebo mi to možno len chýbalo, alebo len bola pekná slnečná nedeľa a my sme išli pešo do mesta na obed lebo sa nám nechcelo nič variť. strihli sme si to po ceste cez slavín (aha ako sme sa za dva roky zmenili a že 52 komentárov WHAT?! sen).
Vždy som kombinácie camel coat + bledé jeans + tenisky len obdivovala len na obrázkoch, pretože som nevedela nájsť správne kúsky ktoré by sa hodili mne. Ťavia, alebo béžová nie je vôbec moja farba, kedykoľvek som si takýto kabát skúsila nebolo to ono, bola som v ňom buď veľmi maličká alebo proste som mala pocit že som do takého ešte nedospela. Až do okamihu kedy sa pred mojimi očami nezjavil tento. Je dokonalý vo všetkých smeroch, Pau povedala, že som v ňom ako doktorka queenová. Je z háemka. Ďašou vecou ktorú som celkom prehliadala a mala pocit, že mi to nepristane sú bledomodré rifle, až do okamihu keď mi mamina z povaly nedoniesla tieto svoje. Staršie viac ako desaťročie, padli mi ako uliate, a pojem mom´s jeans som zaregistrovala len teraz nedávno, aká náhodička! A záverečná, to sú moje nové TOMSky, sú to najpohodlnejšie topánky ever. Potrebovala som nejaké nové, kedže espandrilky som obetovala na účely chodenia v práci, fakt po celom dni na nohách nechcem iné. Sú z urbanluxu. Na záver spomeniem len moje obľúbené Cheap Monday okuliare zo Slowatch ktoré som si kúpila v upršaný deň pre rozveselenie (inak majú nové veci chodte čeknúť). Treba sa niekedy len tak potešiť a porekadlo okuliarov nikdy nie je nikdy dosť! v mojom prípade platí dvojnásobne. Aký kúsok potešil v poslednej dobe Vás?

Comments (14)

 1. Ten kabatik je uzasny:) a som rada, ze ta opat zacal bavit blog v spojitosti s fashion,lebo v poslednej dobe som ho trochu postradala… nie, ze by posty o cestovani neboli zaujime, to vobec nie, ale tvoj styl obliekania ma vzdy velmi bavil a zaujimal 😉

 2. Omg ten kabát je naprosto výbornej!

 3. tešíme sa z tvojich fešn fotiek! 🙂 a kabát super so všetkým ako si dala, konečne si ten svoj našla a popravde si ho ani neviem na nikom inom ako tebe predstaviť, takto odnosiť ho vieš iba ty :)))

 4. ten kabát je perfektný! 🙂
  a podľa mňa okuliarov a šálov nie je nikdy dosť 😀

 5. Anonymný

  ani nevieš ako si ma potešila!tvoje príspevky o cestovaní boli a určite ešte budú úžasné ale veľmi si mi chýbala vo fashion postoch,tak sa teraz teším a dookola pozerám tieto superkrásne fotky a zároveň dúfam že tu čoskoro uvidím ďalšie a ďalšie outfity:)

 6. Anonymný

  ja tiež ďakujem a prosím viac takýchto fashion postov 🙂

 7. Toto mi taaaak chybalo…! 🙂

 8. jee babô je spať! 🙂

 9. Kabátik je úplne najsuper 🙂 a camel farba je k tebe ako stvorená!

 10. aj ja sa moc teším, že si s5. totálny free spirit style <3 , pristane ti to. Tie rifle by som brala najviac! 🙂

 11. teším, že si späť so svojimi outfit postmi, tvoj štýl môžem zo všetkých slovenských blogérok najviac..krásne zladené

 12. pekny kabat:)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *