.kam idem v novembri

tak našla som si čas a zostavila som pre tých ktorí si pýtali, zoznam udalostí ktoré plánujem tento mesiac navštíviť. akože bude to veľmi veľmi dobré, ja mám pocit že bratislava je expertom v koncentrácií dobrých vecí. pol roka sa nič nedeje a zrazu všetko za dva týždne. Mrzí ma ak ste z diaľav a neprídete. môžte to priebežne čakovať, keď sa niečo vyskytne doplním.
začnem pekne po poriadku:
Na konci týždňa by som rada išla na predstavenie mojej kamarátky Hola Madrid.
Medzinárodná konferencia o verejných priestoroch v Bratislave PUBLIC SPACES BRATISLAVA
sa koná od 20.-21.novembra 2014 je potrebné sa registrovať tu. Konferencia, ktorá na slovensku nemá obdobu. Príde Elena Madison z project for public spaces z New Yorku a ďaľší skvelí prednášajúci. Konferencia je určená nie len pre odbornú verejnosť ale aj pre bežných ľudí ktorým nie sú verejné priestory ľahostajné.
Počas konferencie bude Beánia Architektov. Tento rok budeme mať silent disco v škole, ale tá už je beznádejne vypredaná. Inak to je vždy veľký žúr, väčšinou si to veľmi nepamätám 😀 Ale tento rok to bude moja posledná, a budem musieť byť fit na konferenciu takže party s mierou. Info nájdete tu.
Pokračujeme 21. novembra afterka v NuSpririte na Zebra Katz. Akože špica. V Lisabone je až 5 dní potom, haha takže cool.
Spamätávací týždeň a potom party roka klube kde sa nebude dať pohnúť, bude tam teplo a vydýchaný vzduch. Hlavne, že tam bude Brodinski. Myslím že nejedna slečna si bude tajne predstavovať že…
No a ak mi náhodou vystačia sily a peniaze Hochspannung je jasný. Po tomto všetkom asi nezvládneme ísť nikam inam len Do(poste)le.

 

Comment (1)

  1. najs 🙂 budú zas party posty 😛

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *