.fall wishlist

dávno som tu nemala zoznam prianí, hlavne preto že vždy keď si niečo zmyslím a uvidím skonštatujem, že to vôbec nepotrebujem. odkedy už nechodím do školy a vlastne ani do práce tak ma začali baviť knižky, o tých sa možno zmienim nabudúce.
Zatiaľ sa mi pozbierali tieto drobnosti. Začnem rovno pršiplášťom, jeden poriadny na usmoklené dni by sa mi určite zišiel. Kedysi som nosila šatky aj v priebehu roka, neviem prečo som prestala, tento teplý šál naposledy zaujal moje očko pri prechádzke po obchodoch. V zime a na turistiku nosím jedny veľmi príjemné topánky, ktoré som zdedila?zobrala? mamine. Tieto hanwag v sebe sklbujú funkčnosť a krásu zároveň.
 Stále neviem ktoré mesto bude tým mojim, kedže si znova kraľujem v detskej, doplnky do môjho dokonalého príbytku sledujem stále, kolekcia sinnerlig je môjmu srdcu veľmi blízka a svietidlo je od parížskych dizajnérov dessuant bone. čo sa týka lokálnych vecí, zapáčili sa mi tetovačky- Kresky. škoda že som ich objavila až takto na jeseň, hory od Daniely Olejníkovej by som rada vystavovala svetu na obdiv. Zátišie s konárikom je fotografia z časozberného kalendáru Photosynthesis ktorý pripravuje SOFFA mag a vy cez hithit môžete prispieť na jeho výrobu, rovnako tak aj cez startlab knižke o Ceste na svet, ktorá cez krásne ilustrácie a príbehy pomáha rodičom a rozpráva deťom o tom ako ich nepriniesol bocian.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *