.pokoje

Dávno tu nebolo toľko mňa v jednom príspevku. Cez víkend sme boli s Danielom v Prahe, videli sme všeličo, okrem Designbloku, ktorý sa nám až tak nepáčil sme si pozreli Pokoje v paláci na Cihelné, kde som sa tento rok objavila už aj počas quadriennale scénografie. Nachádza sa tu bar s názvom Containall, to je presne taká vec, že dokelu to sa nedá vymyslieť lepšie. Konečne som sa dostala do galérie DOX, kde prebieha až do januára výstava Skvělý nový svět o hrozbách budúcnosti o ktorých pred rokmi písal Orwell alebo Aldous Huxley. Tá budúcnosť už však nastala. Neviem síce dokedy, ale v doxe sa môžete preliezť na vlastné nebezpečenstvo aj plastovým črevom. Zablúdili sme sa aj do Nejen bistro, lebo som ho zahliadla pred časom na archdaily. V Praze bolo blaze, nafotili sme aj lookbook ku kolekcii na ktorej som spolupracovala s ushy.té takže sledujte všetko, aby vám nič neutieklô.

 

Comments (3)

  1. – pro nas tedy tyto pokoje byly protentokrat pekelnym zklamanim
    a zuzka pro ushy.te ? genialni volba ♥

  2. Také jsem byla na Designblogu i Pokojích a od obého jsem čekala trochu něco víc. Například minulý rok byl Design v krásných pokojích hotelu Evropa, no letos se duch tohoto projektu ztratil v monumentálnosti Výstaviště.
    Tvé fotky z Pokojů vyznívají pozitivně a hravě, já "výstavu" navštívila dnes večer a celý koncept mi přišel takový negativní, pesimistický až strašidelný. Ale bylo to asi hlavně světlem a celkovou atmosférou té chvíle.
    http://rannicervanky.blogspot.cz/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *