.veni, vidi and i want to come back

Poslednýkrát sa otáčam za letom s malým výberom mojich obľúbených fotiek z Ríma, sú to už dva mesiace, čo sme navštívili toto krásne mesto. Bývali sme v super byte vo štrvti pri Pyramide, ktorá je plná malých príjemných miest na kávu, zmrzlinu aj večeru. Posledný obrázok je výhľad z nášho okna. Mám pocit, že všetkým sa zdá Rím veľmi veľký, neviem prečo nám prišiel “tak akurát” Popri brehu rieky viete prejsť až k vatikánu, do mesta a vlastne kdekoľvek. Po dvoch týždňoch v Taliansku som sa cítila ako odborník na gelato. Bavilo  nás diskutovať o štruktúre chuti a všetkom. Aj napriek tomu, že kokakolové veci nemusím zamilovala som si Chinoto, čo je kola s pomarančovým dojazdom – takým aperolovým. Hlavne som sa tam naučila vo svojich 24 rokoch piť kávu, a dokonca aj tej už rozlišujem chute. Neviem kam budú naše cestovateľské kroky mieriť najbližšie, ale dúfam, že čoskoro si zase s Danielom spravíme výlet.

 

Comments (4)

  1. – rim je fantastickej !
    my se za necely dva tydny chystame do benatek a jsem tuze zvedava, jestli budou na podzim jako od viscontiho, ponevadz zatim jsem tam byla jen v lete .)

  2. To jsou úžasný fotky!

  3. to sú skvelé fotky!
    mne tiež Rím nepripadal nejaký obrovský, celkom ľahko sa tam orientovalo 🙂 veľmi rada by som si Rím pozrela na jar alebo jeseň, lebo v tých 37°C to bolo dosť únavné 😀

  4. mmm v rime som este nebol ale isiel by som sa tam opit hocikedy 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *