.mimikry

koľkí z vás chodia radostne vyvolávať svoje analógové filmy do auparku? lomokartička je čarovná vec. Pre mňa rozhodne nie je toto miesto place to be, tú hodinu tam však musíme nejak zvládnuť. V lete zvykneme vybehnúť s niečim chladeným do sadu Janka Kráľa. Na vyvolanie film musíte mať vždy parťáka! S Mišom máme celkom tradíciu. A keď nám dajú do ruky vytúžené cédečko, tak hneď ho kontrolujeme v priľahlých počítačíkoch. Tento krát som išla s Danielom, na filme boli ešte fotky z leta, zakotvili sme v Mlske lebo tam majú najkrajšie prútené  ružové stoličky a nejakým čarovným spôsobom som mala pocit, že ladím s celým interiérom. Na káve by mohli popracovať lebo v takom milom prostredí kde sa dbá na kvalitu surovín a koláče “nepečie” Zuzana Frešo z be fresh by mohlo byť niečo viac špeci ako lavazza. Nabudúce to vidím na karobový puding! Na sebe mám ôval šaty ushyté z kolekcie ô!

 

Comments (4)

  1. tam to vyzerá naozaj pekne! 🙂 ja som ani nevedela, že takéto niečo tam je. my v Auparku vždy trávime hodiny v moods bakery, ale toto si určite nabudúce všimnem .

  2. Ty stoličky jsou rozkošné, jo, je třeba usoudit, že interiér se poved. Kafe nepiju, nemůžu posoudit, ale ještě před léty na tom byla Lavazza poměrně dobře, znamená to, že upadla nebo že to vždy byla jen dobrá káva na doma? Tohle se celkem hodí vědět už jen kvůli návštěvám.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *