.boring

Boring collection sme nevideli, iba cez malé okienko, po tom čo sa na mňa po otvorení dverí vysypalo zopár pokrčených papierových gulí, a prepichol ma pohľad chlapca s metlou, ktorý gestom naznačil “we are closed”. Každopádne expozícia vyhrala Milan design award 2016, čo je Oscar vo svete interiérového designu. Nábytok, ktorý necháva vyniknúť v kancelárii veciam, na ktorých naozaj záleží je celkom zaujímavým konceptom. Prečítajte si o tom viac tu.
Ja som si zvolila na prvý deň, boring outfit a svoj nový talizman. Keď sa ma Daniel spýtal, čo to mám za chemikáliu na krku tak som mu povedala že to je hormón ktorý sa vylučuje pri mojej najobľúbenejšej činnosti. Pregúľte oči spolu s ním, hneď vedel, áno je to spánok a na krku mi visí melatonín z klenotníctva eppi. Aby sme si zopakovali trochu biológie, tvorí sa v epifýze a zjednodušene povedané povie telu, kedy je noc a čas ísť do postele. Mám pocit, že celý týždeň ma čarovne ovladál a ja som zázračne nezaspávala keď na to nebol pádny dôvod. Alebo za to môže Bar Basso?

 

Comments (3)

  1. Jee to je super ze eppi zaradili do ponuky aj ine 'chemikalie' : )

  2. Ten náhrdelník je skvělý, spaní je taky moje oblíbená činnost 🙂

  3. Ten náhrdelník je úplne super! Ja som sa snažila tento týždeň svoj melatonin potláčať pretože už nestíham ísť spať vhodnú nočnú hodinu, dôležité veci si vždy prenesiem až na večer 🙂 ..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *