.leave a trace

nedávno som upustila zo všetkých svojich nárokov na topánky a kúpila som si tieto krásky. vydržia mi možno jednu sezónu, ale za tú radosť to stálo. inak toto je môj outfit z návštevy designweeku. nohavice mám po danielovi, ževraj ich nosil keď bol deviatak, a tá kabelka je mojou blogovou nočnou morou, nosím ju skoro s t á l e, ja viem, ale neviem si nájsť nijakú alternatívnu, rozmerom, materiálom ani farbou a hmotnosťou. je to proste moja topka. vlastne keď si spomeniem, že kedysi som mala toľko malých kabelôčiek… teraz sú všetky smutné v skrini.

Comments (11)

 1. Baboc musim ti povedat, ze mas naozaj krasne vlasy! vzdy som ti hovorila, aby si si nechala svoju farbu a ty nie nie lebo by si bola menej vyrazna, ale pravda byva opakom, teraz si ovela zaujimavejsia!

 2. Aj ja si prosím takéto črievičky! Odkiaľ ich máš prosím?♥

 3. Ty boty to dostávají na úplně jinou úroveň! Dlouho jsem neviděla tak super outfit

  • Anonymný

   ♥_♥ ďakujem!
   takýto kompliment od teba, asi sa vznášam 😀

   babô

 4. – stáár ♥ fakt !

 5. Anonymný

  babo, malokedy pisem komentare, ale kvoli pocitom z predchadzajucich prispevkov som si teraz povedala, ze treba:-) mam pocit, ze cim si starsia, tym je to lepsie a lepsie. fotky su vyborne, ale co je coraz inspirativnejsie su prave tvoje nazory, postrehy, sposob pisania, nadhlad a vkus. len tak dalej a pokracuj v tom co robis! ♥

  • Anonymný

   veľmi pekne ďakujem! som rada a vážim si to, lebo som sa celkom obávala, ako to pôjde ďalej kvôli tomu, že tá téma ktorú blog má už nie je úplne pre každého asi.
   naozaj naozaj ďakujem, som rada, že to má význam!

   babô

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *