.pohoda 2016

Nechce sa mi ani veriť, že od Pohody uplynuli dva týždne, leto uteká ako voda a ja sa snažím napĺňať si víkendy zážitkami. Tento rok sme sa rozhodli na poslednú chvíľu. 20-ty narodeninový ročník pre mňa neniesol žiadneho z osobných headlinerov a práve preto som si uvedomila, aká je pohoda dobrá a že sa na ňu oplatí tešiť a chodiť každý rok už len kvôli atmosfére. Za najlepšie vystúpenia považujem asi Sevdalizu, Thundercat, Koreless, Flying Lotus… Ak by vám chýbal James Blake, tak toho nepočúvam a uprednostila som aj s množstvom “tínedžerov” Odeszu. Vítanie slnka a dúha na oblohe sú vždy veľmi čarovné, čas som trávila s ľuďmi s ktorými som naozaj chcela, v rade do sprchy v zásade nečakám a využívam spontánne chvíle bez uteráku počas dňa. Za najlepší stánok považujem rozhodne IKEA, v ktorom bolo asi 10 pohodlných postelí, rozdávali všeličo. Mňa samozrejme najviac potešila poukážka na zmrzlinu, aj keď vankúš a deka by neboli počas tohtoročných chladných nocí v stane na zahodenie. Podarilo sa nám s Danielom natočiť krátke video, v ktorom všetci oddychujú, súžažia a fotia sa #sikeavposteliGastrozážitok hodnotím na výbornú a ochutnala som aj kontroverzný nápoj do ruky. Po tom ako si čítam recenzie mám pocit, že som bola na najlepšom festivale na svete. Máme veľké šťastie že Pohodu máme tak blízko, Oáza radosti s krásnym posolstvom. Ako vždy vravím a nevynechám to ani teraz život rátam na narodeniny, Vianoce a Pohody.  Boli ste? Čo sa vám najviac páčilo?
(Obrázky som vytvorila cez aplikáciu Prisma)

Comments (4)

  1. fotky vyzerajú super a celý článok tiež! 🙂 Ja som tiež toho názoru, že na Pohode môže vystupovať ktokoľvek, aj tak tam rada pôjdem, pretože atmosféra je tam proste výborná a nabije ma to dobrou náladou na pekných pár týždňov dopredu… tento rok sa mi bohužiaľ nepodarilo ísť, ale celé tie tri dni som doma preplakala, fakt mi bolo otupno 😀

    http://www.beautiful-savage.blogspot.sk

    • to mi je luto, ale vtedy sa treba zabavit niecim inym. minuly rok sme neboli ani my takze to bolo vzacnejsie 🙂

  2. Ja keď sa mám priznať, tak festivaly vôbec neobľubujem, teda skôr miesta, kde je veľa ľudí. Avšak pomaly začínam ľutovať, že som toho roku neišla na žiadny, keďže Pohoda alebo Colours vyzerali super.
    Inak, veľmi sa mi páči ten efekt na fotkách, pôsobí to zaujímavo a video je tiež super! Tie biele šaty sú dokonalé a posteľový nápad od Ikei je jednoducho skvelý.
    Lily Of the Valley

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *