.biele vianoce

za celý advent som nestihla nijak zdokumentovať vianočnú výzdobu ktorou som zaplnila náš byt. všetko to nejak veľmi rýchlo ušlo, možno práve preto, že štvrtá sviečka už svieti, a bude až do soboty. tak teraz všetko naraz, aj s napečenými dobrotami.
konečne som si našla čas na zhotovenie tohoto vianočného adventného svietnika. Dá sa už síce kúpiť všelikde, ale nebola by som s takým spokojná keď viem, že mám možnosť vyrobiť si ho sama. Ďalší next level spravil Daniel, pretože tento rok sa podujal na výrobu domácich vianočných oblátok. Vedeli ste že toto slovo môžete napísať aj s “b” aj s “p” a stále to bude správne?
Políčka v adventnom kalendári nám ubúdajú, vianočných raňajok v posteli pribúda, darčeky sú už skoro skompletizované a ako som písala minule, teším sa na sobotu ako budem monkovsky “štelovať” príbor! Už len ten sneh ❄ ❅❄ ❅❄ ❅❄ ❅ ❄ ❅


 

Comments (4)

  1. krasa 🙂 citim tie medovnicky az sem.
    paci sa mi, ako kamosky, ktore slavia prve Vianky so svojimi muzmi vo "vlastnom" (vratane mna), sme pilne v kuchteni a pripravach. 🙂 Pocujem v hlave hlas svojich rodicov …"treba zachovat tradiciu" Nieco, co ma ako mladsiu obvykle iritoval, teraz s laskou a nostalgiou naplnam.

  2. čo to je za krasny overal na tebe? padol mi do oka 😀

  3. Anonymný

    je z Oysho, ale už to budú asi dva roky čo ho mám.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *