all i want for christmas / architect´s gift guide

Moje vianočné wishlisty zvyčajne zostávajú v 80% prípadoch len obrázkami na blogu, no aj napriek tomu som sa rozhodla pokračovať v ich tvorbe a plniť si priania aspoň virtuálne. koniec koncov nepotrebujem nič a ak by ste mali v okolí niekoho ako ja tak vás možno inšpirujem.

The images of architects je skvelý výber môjho obľúbeného architekta, ktorý oslovil svojich kamarátov – architektov aby mu poslali obrázky ktoré ich nejakým spôsobom inšpirujú. Knižka to nie je nová, ale odkedy som ju držala v rukách neviem na ňu zabudnúť.

Pokračujem ďalšou knihou, monografiou štúdia / človeka bureau BETAK ktoré stojí za najpompéznejšími, najsledovanejšími, najdrahšími a najlepšími módnymi prehliadkami. A kedže robiť niečo také je môj veľký sen, rada by som ju mala. Ak hľadáte pekné knižky odporúčam vám kníhkupectvo SNG. Majú tam nové knižky o Vladimírovi Dedečkovi, tým u architektov určite zabodujete.

Čo nežné ženské duše poteší je nosiť kúsok stavebného materiálu blízko srdca. Krásny zelený zaoblený mramor sa v šperkoch Metaformi dostal v novej kolekcii aj na prstene.

Šálky Vista Alegre z kolekcie folkifunki Jaimeho Hayona sú jasný šíp do môjho srdca, keď nevykrváca, vykrváca moja peňaženka, lebo chcem všetko.

Ešte nikdy som nemala naozajstnú voňavú sviečku – iba takú tú basic z ikea, je na čase investovať, figy, bergamot a gin tonic sú moje preferované vône.

Kozmetika je taká vianočná klasika, nie je to však vianočná kozmetická krabica ktorým som ako malá veľmi fandila. Unavené oči mladých architektiek ožiarené modrým svetlom si zaslúžia poriadnu starostlivosť v modrých fľaštičkách Povedzte mi prosím či čaro týchto produktov Kiehl´s nekončí len pri omámení čuchových buniek.

Almara soap sú české mydlá ktoré sa tešia takmer permanentnému vypredaniu. Ak by som míňala mydlá rýchlejšie ako jedno za rok určite by som už nejaké mala.

Permanentne sú vypredané aj naušnice z mojej výroby. Ktoré síce Zuz krásne spropagovala ale budú k dispozícii až neviem kedy. Naušicovú inšpiráciu však rada zbieram aj naďalej –Bianca Maverick je autorkou týchto smaltovano-acetátových skvostov.

A na záver ak ste naozaj zúfalí, čierno-čierne tenisky sú môj nedostatkový tovar. Neurazíte s nimi nikoho! Oblečenie inak nijaké, ale také kožené rukavice, to je stávka na istotu. Moje ruky trpia mrazom celé dni.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *