all i want to under-wear

V poslednej dobe na instagrame sledujem veľmi veľa profilov so spodným prádlom. Najobľúbenejšiu vizuálnu komunikáciu má určite NUDE label za ktorým stoja dve španielky. Vyrábajú z organickej bavlny v rodinnej manufaktúre vo Valencii. Chcela som si od nich niečo zo Španielska priniesť ale predávajú prevažne online a vo svojom meste majú bohužiaľ asi len dvoch resellerov. Fotky ku kampani im fotila Carlota Guerro, ktorj tvorba lahodí mojim očiam.

Creéme je slovenská značka o ktorej som už písala. Odštartovali kampaňou na kickstarteri a dúfam, že sa ich portfólio časom rozšíri, aj keď ich filozofia je o neviditeľnej podprsenke pod bielu košeľu, ja dúfam v jemné farby a nejaké body.

Priala by som si nejaké pekné body.

Nedávno som sa zamilovala do 05. studio Vyrábajú veci v Bulharsku, tiež v malej fabrike s dôkladne odsledovaným pôvodom materiálov. Vrúbkované, priesvitné a high waist = VL

 

Za najpohodlnejší materiál považujem bavlnu, chcela by som byť aj v tomto smere uvedomelejšia a používať spodné prádlo ktoré je vyrobené s ohľadom na moje telo, na životné prostredie a s férovými podmienkami pre jeho zhotoviteľov. Ale rada si všetko overím naživo takže je to také “tricky”.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *